Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung S pen hegy cseréje?

Samsung S pen hegy cseréje?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Tab S6 Lite tabletemhez kapott S Pen hegye elkopott, cserehegyet pedig csak 'nevenincs' oldalakon látok. Írtam MediaMarkt-nak, ők nem forgalmaznak hozzá hegyet, a neten mégis találok videókat is, hogy kell cserélni, stb. A MediaMarkt pedig csak linket küldött, ahol új tollat tudok vásárolni 20ezer forintért, amennyit nem szívesen adnék ki 4-5 havonta. Valakinek volt már ilyennel tapasztalata, esetleg vásárolt valahonnan csere- hegyet?

2023. okt. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Note 9-em van, a dobozban kaptam plusz helyeket meg egy fém csipeszt hogy cserélni tudjam.

Érdemes lenne neked is átnézni jobban a dobozt, ha nincs akkor viszont kénytelen vagy onnan rendelni

2023. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megveszed, kicseréled.

Nem kell a körítés.

[link]

2023. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti s-pen hegyet nem lehet kapni csak egész tollat.
2023. okt. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Amazonon van hegy

[link]

2023. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" A MediaMarkt pedig csak linket küldött, ahol új tollat tudok vásárolni 20ezer forintért,"

És ebben mi az ami érthetetlen számodra?

Ha nincs hozzá eredeti hegy, a Mediamarkt a hibás érte?

"Valakinek volt már ilyennel tapasztalata, esetleg vásárolt valahonnan csere- hegyet?"

Mindenki, aki nem akar új tollat venni, az hegyet vesz hozzá.

Üdv a klubban.

2023. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!