Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Konnektor csere utàn miért...

Konnektor csere utàn miért jön szakadozva az áram?

Figyelt kérdés
Ki kellet cserèljek 1 konnektort csere után ki probáltam telefon töltövel majdnem 1 orát volt be digva probléma nélkül. Utána be dugtam 1 hosszabitot, abba be dugtam a monitort, a számitogépet eddig nem volt baj de amikor be dugtam a wifit egy halk sipolo hangot hallotam és azota mintha szakadozva jönne az áram. A monitor ki es be kapcsolt a gép el se indult wifi kihuzása után a hang meg szünt de a jelenség meg maradt. Telefonnal probáltam ujra a hosszabitobol es direktbe is de 1 mp-ig tölti és 1 mp-ig nem olyan mintha szakadozva jönne az áram. Mit lehet tenni? Válaszokat elöre is köszönöm.
2023. okt. 14. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sz.r a konnektor amit beszereltel, vagy egyszeruen rosszul szerelted be, es nem erintkezik rendesen a drot. Az is lehet hogy maga a drot van megtorve.
2023. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hívs vissza a villanyszeretőt, hogy garanciában csinálja meg. Mert ezt csak szakember szerelheti.
2023. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet tenni?"

Szólni kell olyannak, aki ért hozzá és meg tudja csinálni rendesen.

Mondjuk ha felcserélted a nullát meg a földelést, és szar az ellenállása, ahogy növekszik a terhelés, csökken a feszültség, ez pont illene az általad leírtakra.

Ellenőrizd a vezetékeket, csak te ronthattad el ha előtte jó volt.

2023. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezert kellet cserélni mert a másik is ezt csinàlta végü el ment minden
2023. okt. 14. 09:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg nem a konnektor hibás, hanem valami más. Hívj szerelőt!
2023. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te cserélted ki?

Milyen végzettséged van?

2023. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a konnektorral van baj másik is ezt csinálja
2023. okt. 14. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2023. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd az ügyésznek elmondja amikor foglalkozáskörben, szándékosan elkövetett halált okozó testi sértés miatt kihallgatják. Esetleg bejön hozzá közveszély okozással eljövetett gondatlan károkozás ( ez utobbi amikor kigyullad az egész épület)
2023. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szirty ***** válasza:
85%

"Nem a konnektorral van baj másik is ezt csinálja"


Akkor egyszerű a válsz arra a kérdésedre hogy "Konnektor csere után miért jön szakadozva az áram?".


Azért mert előtte is szakadozva jött...

2023. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!