Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 14 colos laptopon nem kényelme...

14 colos laptopon nem kényelmetlen gépelni es a touchpadet használni?

Figyelt kérdés

Főleg ha az embernek nagy tenyere van.

Tapasztalata van valakinek?

Hordozhatóság miatt jól jönne.


2023. okt. 28. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert a mandzsettám gyakran hozzáér a touchpadhez, és elugrik a szöveg. De láttam másokat, akik jól kezelték.
2023. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a laptophoz is egeret használok.
2023. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a legjobb méret. Kijelzőméret és hordozhatóság szempontjából is. Csak arra figyelj hogy olyat vegyél aminek kicsi a kávája mert ha nagy a káva akkor semmi értelme a hordozhatóság szempontjából
2023. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Én is, de a kérdezőt a hordozhatóság miatt érdekli. Ūgy kényelmesebb a touchpad. Az én Windows 10-esemen sajnos nem is lehet a touchpadet kikapcsolni. Eredetileg ki lehetett, de a frissítések után ez a lehetőség megszűnt.
2023. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig használok egeret, sokkal kényelmesebb, gyorsabb.

Gépelés nem gond, az ember léptékű.

2023. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZEN a laptopon is 14 colos a kijelző, de nagyon jó. Gépelést pedig gyakorolni kell, jó sokat, akkor lesz gyors. Ez egyébként egy Thinkpad.
2023. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szokjál le a tapipad használatáról, sokkal jobb egérrel használni. Ha lehet, vegyél kisméretűt.
2023. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában én is egeret használok, ha nem, akkor a trackpointot, Thinkpadnél ez adott. Egyébként szerintem nem kényelmetlenebb, mint nagyobb laptopon.
2023. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!