Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemre elég a 64 gb-os ipad?

Egyetemre elég a 64 gb-os ipad?

Figyelt kérdés

Jogon vagyok elsőéves,és eddig egy Lenovo tableten jegyzeteltem de az már eléggé lassú,meg már 5 éves lesz lassan.

Az ipad 9.generációját néztem ki magamnak de nemtudom hogy a 64 gb elég vagy vegyem meg a 256 gb-osat.

Igazából főleg tanulásra vennem, a pencillel együtt.

Illetve ha a 64 gb-os tablet megtelne lehet bővíteni a tárhelyét?

Előre is köszi a válaszokat!



2023. nov. 5. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak online lehet bővíteni.

Azoka lehet "bővítni" amiknek USB-C a csatlakozója, mert abba dughatsz pendriveot, SSD-t.

2023. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Smart Papert vettem, jobban bejött a tabletnél.
2023. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsinek tartom a 64 gigát.
2023. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is határeset a 64gb Használati szokasfüggő, nekem konkrétan kevés lenne.
2023. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
58%
Ami nem USB-C, ahhoz is lehet pendrive-ot vagy SD kártyát csatlakoztatni, pl Camera adapterrel vagy Lightning-USB adapterrel. Vagy veszel havi párszáz forintért 50GB tárhelyet és még szinkronizálhatod a pc-vel, laptoppal, ha akarod, így nem kell másolgatnod.
2023. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!