Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy LED-es lámpa papírján...

Egy LED-es lámpa papírján olvastam, hogy tilos éjszakai áramra kapcsolni, hiba esetén ezt ki tudják mutatni, és a garancia érvénytelen. Ha ez igaz, mit okozhat az éjszakai áram és hogyan (amit a nappali nem)?

Figyelt kérdés

nov. 13. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én meg azt tudom kimutatni, hogy a gyakori felhasználók hány százaléka rosszalkodik itt egész nap, úgy, hogy közben a törvényesség határát súrolják.
nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Éjszakai áramra amúgyse szabad kapcsolni. Nem tudják amúgy kimutatni, de ha meghibásodik, kijön a szerelő és észreveszi nagyon megjárod.
nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

Csak a szokásos.

Olvastál valamit, nyilván lusta voltál bemásolni, ami még hagyján.

De még a tartalmi mondanivalót sem úgy adtad át, ahogy szólt.

Egy lényeges dolgot kihagytál, így most én is kihagyom a választ.

nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Az éjszakai áramtól feketén fog világítani, amit nyilván elég könnyű kimutatni.
nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
??????!
nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot rég olvastam már! Éjszaka bekapcsol az éjszakai tarifamérő - és alapból éjszaka világítunk - tehát "éjszakai árammal".
dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka csak feketén forog a generátor a legközelebbi erőműben.
dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!