Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy megbízható,...

Szeretnék egy megbízható, pontos navigációt, de semmi extra funkcióra nincs szükségem. Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Tehát csak navigálni szeretnék, autóban, méghozzá pontosan és megbízhatóan. térképet nem szívesen telepítenék.
2009. jan. 3. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt kedvedre válogathatsz: [link]
2009. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy a fenti igényeket egészítsd ki egy árral, amit adni tudsz/akarsz érte, használtat akarsz, vagy újat, és ha van valamennyi kompetenciád, akkor esetleg márkát is jelölj meg. Ha nem akarsz sok lökődést a telepítéssel, érdemes bevezetett és jól csengő márkanevet választani: Ezek az évek alatt úgymond' "hülyebiztos" rendszereket fejlesztettek ki a készülékeik naprakésszé (update) tételéhez. Ilyen márka (én is ezt használom) a Garmin. Nem olcsó, nem 10-20 ezer, de úgy érzem, egy bizonyos kor és kvalitás elérésével megengedhetővé válik egy ilyen kis extra. Ez nem igényel külön beavatkozást, több évtizedes múlt segített nekik kifejleszteni egy megfelelő csatlakozót, ami biztosítja a megfelelő működést. (Legtöbben nem is gondolnák, hogy milyen probléma ez, de én kipróbáltam pár típust, pár csatlakozót, és a Garmin jött be a maga robusztusságával, jó anyagválasztásával, kevés csilivilijével, kitűnő TÖRÉSMENTES csatlakozójával) Szerintem ez a meghatározó értékrend egy ilyen készülék választásakor. Ha kívánod, szivesen segítek kiválasztani az igényeidnek megfelelőt.
2009. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából jól jönne a segítség. A számítástechnikai dolgok valahogy ellenségesek velem:) A lényeg -amint írtam- egy pontos, megbízható, problémamentes navi a lehető legolcsóbban. Szóval csak tájékozódni szeretnék, semmi másra nincs szükség. Köszi a választ.
2009. jan. 3. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Olcsó és jó.... kedvenc válaszom, bár az egyik nem zárja ki a másikat (teljesen ez sem igaz). Az olcsó azért olcsó, mert a technológia adott volt, a szoftvert majd megszerzi a delikvens (pl Mio nem mindig adott szoftvert regen sem) és a kettőt csak össze kell rakni... semmi próba, semmi tesztelés, semmi fejlesztés, semmi innováció és semmi reklám... pedig ezek a drágák. Aztán mikor a gép előtt ül az ember (körül kell nézni az elektronikus eszközök táján ugye: Ezt meg azt hogy kell...) néhány órácskát, esetleg egyszer, máskor havonta, később hetente, akkor már lehet hogy megérte volna a drágább. Szóval!!!! Ait mondani akarok:


Egy jó kis palm jellegű Mio gép kerül szoft nélkül 65 rugóba. Szoftverrel 85. Én azt mondom, hogy ha nem akarsz kompromisszumot, akkor itt egy ajánlat: Bár ez 99, de ez nem fog cserben hagyni 5-6 év múlva sem. Garmin Nüvi 550 olvasd el, szerintem igazam lesz, és ha tudsz ennyit áldozni, megveszed kérdés nélkül :)

Itt egy bemutató link:

[link]

Itt látsz róla értékelést (jó és a Navi magazin szerint kiváló 2008.10 hó) és árakat is, de ezeknek azért jó utána nézni, hogy pl (pixmania) van e rajta teljes Magyarország...

[link]


Én nagyon remélem, hogy segítettem. :)

2009. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bármit vehetsz, csak MIO-t ne vegyél. A készülék viszonylag jó, (nekem egy 520-asom van), de a forgalmazó cég egy hazugsággyár és éppen most van ellenük bejelentés a gazdasági versenyhivatalhoz és a fogyasztóvédőkhöz!

Azt ígérték, hogy havi rendszerességgel lesznek a szoftver frissítések a honlapjukon, de 2007. 10. hó óta semmi nem történt. Javasolom, hogy mindenki olvasson bele a honlapjuk fórumába, az autós navigáció topicba.

2009. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bizony bizony... én nem akartam írni, mert egyből jön a lehúzás, hogy akkor is a legjobb, meg miegyéb, de akkor a lökődés kezdődik... na ez nem kellett nekem: 2003 ban vettem egy gépet több mint 270.000 Ft nak megfelelő dollárért, és nem bántam meg egy percig sem, pedig közben több (többek között Mio Digiwalker 560, Nokia, Magellan) terméket is kipróbáltam...
2009. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom, nem kell semmi extra bele. CSAK NAVIGÁCIÓ! Komolyan nincs jó gép 50ezer alatt?
2009. jan. 3. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszintén nem gondoltam volna, hogy találok olyat, amit még én is megvennék... Na ezt nézd meg, és egy hangot se halljak! :) 37.900 Forint!!!!!!!!!!!!



[link]

2009. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi öcsém, ez tényleg pont olyan, amilyenre gondoltam!
2009. jan. 3. 23:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor valamire csak jó ez az oldal, ha tudtam segíteni, 8-án nyitnak, én már vásároltam náluk, a biztonság kedvéért cserregj oda, de ha náluk veszed meg, szart nem kapsz az tutkó.
2009. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!