Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja a letöltött...

Miért nem mutatja a letöltött alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Samsung tablettje van a húgomnak, nagyon jól működött eddig, nem tudom mi lehet a hiba oka. Azzal jött hozzám, hogy eltűntek a játékai (s bele értve minden alapértelmezetten kívüli alkalmazást) +az email címe is kijelentkezett vagy nem tudom...


Csináltam neki egy új fiókot, mivel az előzőt nem tudtam, és le szerettem volna neki tölteni az eddigi dolgait (Pou, Angry Birds stb...). Viszont keresésre a google play nem találta a Pout, így google-n keresztül értem el. Ahol viszont azt mutatta, hogy telepítve van, és ugyan úgy meg is tudtam nyitni..

Ránéztem a beállításokban az alkalmazások menüben és ténylegesen ott is mutatott minden egyes, eddig telepítettet. Amit viszont nem értek, hogy bármelyikre próbáltam ggplaybe rákeresni, nem adta ki, csak simán googlben. Az asztali alkalmazásmenüben sem találom, így nem tudom neki kihelyezni a kezdőképernyőre, hogy elérje. Hogy lehetséges ez?



2023. nov. 25. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

"Csináltam neki egy új fiókot, mivel az előzőt nem tudtam"

A telepített appok a fiókhoz kötödnek, nem a készülékhez.

2023. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!