Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát érdemes...

Milyen okosórát érdemes vásárolni olcsón és csak 1-2 egészségügyi funkcióra van szükségem?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne, hogy a nap 24 órájában hogy alakul a pulzusom, vérnyomás, esetleg stressz és véroxigénről hallottam talán és a legfontosabb az alvás. Nem akarok oled kijelzőt, telefonálni, üzenet stb stb. Csak ez a pár egészségügyi dolog érdekelne, amit lehet társítani 1 appal és jó kis diagrammokat nézni az alvásról vagy hogy napközben mikor hogy alakult a pulzus pl edzés alatt stb. Elég sok okosóra van már de kiindulásnak megköszönöm a segítséget. árban jó lenne max 10ezer.

2023. nov. 26. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen.
2023. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-2, de azért felsorolsz mindent amit némelyik újabba beleraktak :) . Ilyen vérnyomás dolgot felejtsd el, mert nem létezik olyan óra ami ezt teljes pontossággal mérni fogja, valamit biztos mutat, de az pont arra lesz elég, hogy tévesen diagnosztizáld magad, de a többit se nagyon értem miért fontos? Többnyire úgysem tudsz rajta változtatni, pl az alváson. Ezt egyébként a többéves Huawei Gt-m is méri, és kb 2 hétig volt érdekes, aztán tojtam az egészre. Szinte csak az üzenetértesítés funkcióját használom, meg persze a hívásét, így full rezgőn van a telefon is.
2023. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még a 2-eshez annyit, hogy ami még hasznos volt eddig nekem az sport funkciókból az útvonarögzítés. Pl mikor a jogsimat csináltam akkor visszatudtam nézni, hogy mennyit és merre vezettem. A többi dolog meg mint írtam érdekes, de megbízhatatlan, és nemsokáig fogod nézegetni.
2023. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A max 10 ezernél jöttem rá, h ez egy troll kérdés. 10 ezerért egy óraszíjat sem kapsz manapság, nem hogy egy ilyen kb mindent tudó csodát, amit leírtál xD
2023. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebből nagyjából ez jön ki:


[link]


Pulzust tud, alvásminőséget elvileg mér, de gyakorlatilag azt csak a csuklód mozgása és a pulzusod alapján nem lehet túl pontosan megítélni. Vérnyomást szerintem nem.


Ami viszont a stresszt illeti, nekem az éjszakai pulzus elég jó visszajelzés rá (ha följebb megy, akkor stresszes napom volt vagy 2-3 napon belül beteg leszek).


Ez egy elég régi modell, szóval nem sok helyen kapható már, ha egyáltalán. Nekem az eggyel régebbi (Mi band 3) van, és pótszíj még ahhoz is kapható. Mert egyébként évente tönkremegy, eltörik és cserélni kell. Az akkuja bír 4-5 napot, új korában 2 hetet bírt.


Nem tudom, hogy kapsz-e bármi mást 10 ezer alatt. Kamu kínai bóvlit biztos.

2023. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Engedd el a témát, ha nincs rá több pénzed.
2023. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nincs rå pénzed akkor hagyad.
2023. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 marcusek válasza:

Tipp a vásárláshoz: Amit te keresel az nem okosóra, hanem aktivitásmérő.

[link]


10 ezer alatt ettől függetlenül kb csak szart kapsz, már ha újonnan veszed. Én Xiaomi Band-et ajánlanék, nekem bejött.

+ Hardverapró-n nézz körül, hátha van épp fent valami rendes használtan.

2023. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a Pine64 PineTime óráját használom és a Sleep as Android app prémium verzióját. Csak ajánlani tudom. Az okosóra nyílt platform egy közösség által fejlesztett firmware-rel, így biztos lehetsz abban, hogy harmadik félnek nem adják tovább az óra által begyűjtött használati adatokat.


[link]

2023. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!