Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Philips szakállvágó miért...

Philips szakállvágó miért drágább a Philipsnél mint a MédiaMarktnál?

Figyelt kérdés

Elromlott a szakállvágóm és a Philips küldött valami 40%-os kupont. Kinéztem egy típust a Philipsnél, de azért rákerestem, hogy máshol mennyi.

Elképedve láttam, hogy ugyanaz a szakállvágó a Philipsnél 26eFt és a MédiaMarktnál pedig 21eFt. Akkor hogy is van ez a 40% kedvezmény?


nov. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
26*0,6 = 15,6 < 21
nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem inkáb az árkülönbség érdekelne, hogy miért drágább a Philipsnél a saját termék.
nov. 28. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A mediamarkt - és más bó'tok - árképzése titkos. Nem annyira int a kokakóla receptje, de mi biztosan nem férünk hozzá.
nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy saját termékét árulja,még nem biztos,hogy olcsóbb. Jártam egyszer egy csajjal, aki a Somogyi audiónál dolgozott Győrben. Ők is konkrétan drágábban tudnák megvenni az általuk forgalmazott műszaki cikkeket, mintha bemennének a boltba.

Más a kisker és a nagyker ár, és a bolton múlik, hogy mennyi haszont tesz rá.

nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Láttál már valaha olyan gyártót, ahol a hivatalos oldalon olcsóbb volt a termék, mint a kereskedőnél? Elvétve néhány szuperakció esetén, de ennyi. A gyártók nem nagyon foglalkoznak közvetlen kisker értékesítéssel. Nem ez a dolguk. Nagy nyűg az egész nekik, totál ráfizetés. Csoda, hogy egyes gyártók vállalnak ilyet egyáltalán. Bár nyilván a hazai képviseleten múlik, a phillipsnél ők vállalják úgy látszik. Bár lehet valójában ez is ki van szervezve egy kiskernek a háttérben, gyártói hozzájárulással.


A 40% kedvezmény meg... ha garanciális volt az elromlott terméked, akkor hülye vagy, ha elfogadtad, mert 100%-osat kellett volna adniuk az elromlott géped értékében, csereeszközt gyakorlatilag (ha nem javítható). Ha nem garis már, akkor meg a semmire kaptál egy ilyen kupont, és az azért nem rossz. Örüljön a fejed ennek a párezer forintnak.

nov. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Philips szakállvágó miért drágább a Philipsnél mint a MédiaMarktnál?"

Pékség vagyunk, de csak sütünk, más üzleteknek. 3 ember elviszi a termelést.

Ha árulni akarnánk, ahhoz egy ember pluszban lehet hogy nem is lenne elég. Meg eladőtér, stb. Nyilván akkor többe kerülne a termék, mint amennyiért így megy a boltokba.

nov. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5# Már nem volt garanciális a szakállvágó.

De olvasva a sok értékelést amiben azt írták többen, hogy egyre gagyibb kivitelű a cég szakállvágója, inkább vettem egy Braun Series 7 (BT7420). Ez nagyon jónak tűnik elsőre.

Kösz a válaszokat.

nov. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!