Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlotok? Eg...

Milyen tabletet ajánlotok? Egyetemi használathoz.

Figyelt kérdés

Egyetemhez kellene jegyzetelni+ meglévő dokumentumokba beleírni.

Nem feltétlen akarok Ipadet

(tudom az lenne a legjobb) szóval az mellett vmi ajánlat?

(Meguntam a laptop nézegetést)



dec. 3. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Pedig iPad a legjobb választás.
dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én iPadet választanám.
dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is iPadet ajánlok. Én is azt használok, elég a kisebb is.
dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és ha ipad, abból milyet?
dec. 5. 09:35
 5/9 anonim válasza:
Miben jobb az ipad? Én is hasonló vásárlás előtt állok. A meglévő tabletemet sajnos egy kisebb baleset érte. Így mindenképpen pótolnom kell. Kb.mindenki az ipadet javasolja. Nekem még sosem volt olyanom.
dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem most iPadem van, de volt Samsungom is. 1 éve váltottam iPad Air 5-re.


Az, hogy melyik jobb, az attól függ, mik a prioritásaid. Ha az elérhető appok mennyisége és minősége, akkor iPad. Ugyanazok az appok sokkal több feature-rel rendelkeznek Apple-ön, pl. a legnépszerűbb jegyzetalkalmazás, a GoodNotes is - bár az utóbbi időben úgy megdrágult, hogy szerintem átcsúszott a pénzkidobás kategóriába. Az áremelkedését azzal indokolták, hogy lettek benne AI elemek, de a magyar természetesen nincs a támogatott nyelvek között, szóval "meh" (már ha nem angolul fogsz tanulni). A másik app, ami nagy felhasználómágnes az iPadnek, az a ProCreate. Ez egy szuper program rajzolásra, de iPad exklúzív.


Minden egyéb téren viszont én a Samsungot mondanám jobbnak: ceruza benne van az árban, és nem aksis, hanem csak úgy működik, ugyanannyi pénzért nagyobb kijelzőt kapsz, multitasking sokkal jobb, maga a tab személyre szabhatóbb, iPadben pedig vannak megdöbbentő hiányosságok, pl. még egy natív számológépet sem voltak képesek beépíteni. Meg egyébként hacsak nem szeretnél mindenféle matricával meg ilyen extra furcsasággal foglalkozni, a Samsung Notes kiváló jegyzetalkalmazás alap használatra. Ráadásul mivel magától a Samsungtól van, jobban van optimalizálva, mint az iPades appok, és tovább bírja így az aksid. Ha pedig eleve Samsung telód, stb-d van, akkor sokkal egyszerűbb a fájlküldés is - iPadre még bluetooth-tal se tudsz semmit átdobni Androidról, ezt érdemes tudni.


Én eredetileg a jobb appok, legfőképp a GoodNotes és a Procreate miatt váltottam, de őszintén szólva megbántam. Kövi tabletem Samsung lesz, mert minden másom az, és nem emailen keresztül akarok fájlokat átdobálni, csak mert az Apple nem képes nyitottabbá tenni a rendszerét. Meg úgy az összes többi fent felsorolt előnye a Samsungnak szerintem végső soron (számomra legalábbis) többet ér, mint egy iPad és az appjai. Ha iPhone-om lenne, lehet, hogy máshogy látnám az egészet.

dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kicsit off, de amúgy nekem pl. az egyetemi jegyzeteim mind fent vannak Moodle-ön, vagy a tanár honlapján, csak letöltöm simán, és egyből rányomok arra, hogy Open in GoodNotes. Nagyon egyszerű és kényelmes szerintem. Az is, hogy GoodNotes-ból könnyen tudok exportálni is, és összeollózni anyagokat. Ekkor is mindig felajánlja, hogy hol szeretném elküldeni a fájlt; Telegram, email, Messenger, stb. Szóval én nagyon szeretem a GoodNotes-ot, de persze Samsungot még nem próbáltam.


Nekem is iPad Air 5-öm van, én azt nem szeretem benne, hogyha full fényerőn van, akkor elég hamar merül. Szóval töltöm minden este.

dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung van, szeretem. Van egy régebbi Ipadem is, amit családban örököltem. Nekem túl merev a rendszer, állandóan kínlódás volt, hogy le tudjak tölteni valamit rá stb. Persze maga a tablet jó volt, gyors és megbízható. De nekem a Samsung jobban bejön, nagy kijelzős, mindent lehet rajta csinálni. (pl simán leszedni torrenttel filmeket, ez pl az Ipaden kizárt lenne)
dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
iPad air 5 nekem nem az van nekem egy sokkal nagyobb…viszont jobb lenne emerre váltani…de vedd figyelmébe, hogy lehet egyes tanárok kifejezetten kérik hogy ne erre jegyzetelj…velem volt ilyen vagy hogy lemerült…legyen mindig nálad füzet és toll is
dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!