Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segíteni? Ez már...

Valaki segíteni? Ez már nagyon idegesít!(LEÍRÁS)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még kb.2 éve kaptam egy tabletet.Akkor az nagyon modernnek számított.Azonban most: Nagyon lassú, szinte semmi nem kompatibilis vele,mert 4.4.4-es (!) a rendszere. A neten talált dolgok nem váltak be! Mit tudnék tenni? Remélem valaki megoldja a problémámat! Előre is köszönöm!!!

jan. 23. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Az Android 4.4 "Kitkat" egy 10-11 éves rendszer szóval a kb. 2 éve kapott tablet már akkor elavult volt.


Milyen tabletről van szó? Gyártója, típusa?

jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Elavult, nem tudsz vele mit csinálni. Új állja a helyét.
jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
MediaPad T1 8.0 Pro,Huawei.
jan. 23. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Sajnos eléggé régi tablet:

[link]

az egyedi firmware-ekkel foglalkozó XDA fórumán:

[link]

bár van a Mediapad szériához firmware, de a T1 8.0-ás típushoz maximum rendszergazdai jogosultságot adó kiegészítés érhető csak el. ;(

jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
22%

"A neten talált dolgok nem váltak be!"

Ez egy kijelentő mondat, ne kiabálj! (Ez egy felszólító mondat.)

Ez egy nagyon jó mondás általában, a kérdezők lusták részletezni, elintézik ennyivel. Ennyire már nem fontos neki a saját problémája?

Most akkor hihetem, hogy te már azt is próbáltad, amit éppen javasolni akartam.

De akkor minek erőlködjek?

Úgysem vált be.

Mindent tudsz.

jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm az ÉRTELMES választ! Elkezdek kutakodni jobban bár ahogy olvastam nincs ennél újjabb verzió.
jan. 23. 22:53
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Értem köszönöm a kritikát.Bár ezt mondjuk magadban is tarthattad volna! Egyébként erre biztosan van jobb kategória ahop kiélheted a szenvedélyed: a nyelvant és a kritikák tételét. Egyébként úgy értettem hogy mindent hogy amit feldobott a Google azt megnéztem/próbáltam!
jan. 23. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:

" Egyébként úgy értettem hogy mindent hogy amit feldobott a Google azt megnéztem/próbáltam!"

Fölösleges. Ez nem megoldandó probléma, hanem tény, hogy 10 év eltelt közben, és már nem alkalmas azokra a dolgokra ami most van.

A maga idejéban a kőbalta is nagyon fejlett volt, ma már mégsincs használatban.

jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tölts le hozz régi verziójú alkalmazásokat, azok továbbra is működni fognak.

Mire szeretnéd használni?

jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 köszi a tanácsot. Igazából laggol, ezért a googlet kevésszer használom, valami "gagyibb,, utánzatot használok. Youtubel ugyanez.Bár ott a: m.youtube.com weboldal működik. Ilyen nagyon alap játékokkal játszok: Sand:box, Big Hunter. Képeket videókat csinálok vele amik még elfogadhatóak. Mondjuk nem teljesen mivel mikor az egyik videót egy új mappába raktam megsérült. Így most át kell vinnem valami modernebb eszközre amin keresek valami appot ami megjavítja.
febr. 3. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!