Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kétszárnyú kapunyitót szeretné...

Poldaufó kérdése:

Kétszárnyú kapunyitót szeretnék venni. Van két kiszemeltem: Gatepro Terrier wifi 200 vagy Powertech PW 200+wifi Nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

#kapunyitó #Gatepro Terrier wifi 200 #Kétszárnyú kapunyitó #Powertech PW 200+wifi #Kapunyitó szett #Wifis kapunyitó
febr. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az sokmindentől függ hogy mi szerelhető fel a kapudra.
febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gatepro alkalmazás talán többet tud, és a vezérlés megy akkuról is ha ez szempont. A többi kb. ugyanaz.
febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

2x150-es a kapu szárny mérete, a súlya sem nehéz,könnyen mozog. Az oszlop egy sima vascső.

febr. 14. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik megmozgatja, ha csak a súly a szempont, de a szélteher is fontos tényező. A Gatepro vezérlése tud elektromos reteszt kezelni, ha arra van szükség. A másiknál nem tudom hogy van-e lehetőség rá.
febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!