Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vegyek most egy olcsóbb...

Vegyek most egy olcsóbb kategóriás laptopot vagy később egy komolyabbat?

Figyelt kérdés

A kérdés bővebben az lenne, hogy vásároljak- e most egy viszonylag olcsóbb árkategóriájú laptopot, ami igazából csak egy átmenteni, sos megoldás lenne. Ár érték arányban igaz nem rossz, viszont nem egy top márka top termekéről van szó.

Vagy használjak most egy kölcsönbe kapott régebbi, de jól működő gépet ( ami igazából bármeddig nálam lehet ) és amikor pénzügyileg jobban állok, remélhetőleg már a nyáron akkor vásároljak egy számomra minden szempontból tökéletes eszközt.

Logikusan átgondolva a második opció lenne a megfelelő, de mégsem szeretek nem saját laptopot használni, hiába kapnám meg, mindenki jobban szeret a sajátján dolgozni. Viszont pénzkidobásnak érzem most költeni egy több mint 200 ezer forint- os laptopra amit később mielőbb szeretnék lecserélni egy sokkal sokkal komolyabbra. Nyilván dönteni nekem kell, de ki mit tanácsolna?



márc. 6. 14:42
 1/6 anonim válasza:
100%
2. Opció egyértelműen.
márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mindenki jobban szeret a sajátján dolgozni."


Szereti a fenéket. Nem fogom a saját gépemet járatni a munkáltatóé helyett.

márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Levhun03 válasza:
100%
Szerintem mindenképp használd amit kaptál és gyűjts össze egy erősebbre, ami tényleg biztosan olyan amilyet szeretnél.
márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2- es, jelen esetben nem a munkáltatómtól kaptam a laptopot hanem egy barátomtól én így értettem, hogy jobb szeretem a sajátom használni valaki másé helyett. Bár számára ez a laptop már csak félre volt téve, csupán csak azért mert ő is vett egy komolyabbat és nincsen használva nem is tervezi már csak ilyen vésztartalék úgymond.

Köszönöm szépen egyébként a tanácsokat, valószínűleg így fogok tenni és gyűjtök tovább egy saját- álom gépre!

márc. 6. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem létszükséglet, hogy most azonnal vegyél egy akármilyen laptopot, akkor használd pár hónapig a kölcsön gépet és majd pár hónap múlva megveszed a hiper-szupert.
márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
milyen ez a kölcsönlaptop pontosan? és mire lenne igényed majd a jó géptől?
márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!