Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Windows 7 még megéri 2024-ben?

A Windows 7 még megéri 2024-ben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már régi és nem támogatott, otthoni használatra és internetezésre jó?
márc. 12. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Offline használatra tökéletes, nem zabálja úgy az erőforrásokat mint a 10, így gyenge gépen és HDD-ről is teszi a dolgát. Netre menni vele viszont nem ajánlott a frissítések hiánya miatt.
márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
15 éve használom, most is azon dolgozok.
márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Win 10, ha az nem megy, akkor linux.

márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
22%
Meg! Sose tudnék mást használni és még tökéletes szerencsére.
márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
26%
Nyugodtan használhatod,de a vírusvédelemröl gondoskodj!
márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

A biztonsági frissítések hiánya miatt már nem javasolt.


Ha olyan teljesítményű a gép, amin te tudsz még netezgetni, akkor azon a W10 is fog menni. Támogatott rendszer, biztonsági frissítésekkel. Javasolt frissíteni a rendszert.

Amúgy pedig a linuxok se rosszak, ha csak egy netezgetős/médiázgatós gép kell. Mint vagy Ubuntu

márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van egy Windows 7-es laptop és kap frissítést!

Windows defender szokott verziófrissítést, biztonságintelligencia frissitést kapni heti 1x.

A windowshoz pedig ilyen szokott jönni: frissítés Windows 7 for X64 based systems (kbxxx) havi 1x.


Ettől függetlenül Windows 10 alatt már nem érdemes semmilyen rendszert használni. Windows 8.1 kb ugyanaz támogatottság terén mint a 7, ha egy fejlesztő a 7-re nem fogja kiadni a programjának frissitését akkor a 8.1-re se.


Linuxból a Mint tényleg jó, asszem xfce vagy mate felülettel használtam. Meg az Xubuntu is jó.

márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Ubuntuval ha nincs szerencséd, akkor nagyon idegesítő és macera, a Mint jobb sokkal annak, aki nem ért hozzá. Én mondjuk kipróbálnám. Ha Windows, akkor meg Win10 legalább.
márc. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Szép volt, jó volt, béta kora óta használtam, de lejárt az ideje. Offline, vagy belső, izolált hálózaton nyugodtan garázdálkodhatsz vele, de netre ne engedd.


Hiába pakolnád tele víruskergetővel, azok mit sem érnek, ha az alattuk lévő rendszerben tátonganak a lyukak.

márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod. A hiedelmekkel ellentétben semmi gondot nem okoz a frissítések hiánya, a sokkal kevésbé biztonságos XPvel sem volt gond a frissítések hiánya miatt.
márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!