Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Széfet szeretnék vásárolni....

Széfet szeretnék vásárolni. Mennyire megbízhato egy széf?

Figyelt kérdés
LINK: [link]
márc. 26. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: [link]

Annyire megbízható, hova tudod rejteni! Nekem a falba van egy helyen és el van takarva ezzel azzal.. kicsit macerás is kivenni ha kell meg visszatenni.

Ha betörésre számítol kell egy elsődleges széf, ami a rablóknak örömet okoz, benne pár 10-20 ez ft-al, és ha kérdik hol a többi? hát a bankba vazzeg!

márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerosom a lekvarok moge rejtette el az ertekeit, sporolt penz stb.Es amikor betortek hozzajuk akkor egy re csak azt kerdezgette,hogy a "lekvárok megvannak? mi van a lekvarokkal?" Mindenki h-lyenek nezte amig nem derult ki,hogy miert. Azert en szeretnek biztosabbra menni mint a lekvárok.
márc. 26. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azert merult fel bennem a kerdes,mert lattam,hogy a tobb ponton zarodo ajtoknak is siman nekimennek es jatekos konnyedseggel feszitik fel. Ileltve vágjak át.
márc. 26. 10:25
 5/12 A kérdező kommentje:
ez a fenti YT video szerintem fak3
márc. 26. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:
3: Az a széf szerintem hibás volt, azért tudta kinyitni akármivel.
márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A széfeknek is van kategorizálása, biztonsági osztálya.

Nyilván egy 30-50 eurós barkácsbolti széf nem lesz olyan biztonságos, mint egy 500-1000 eurós.


Az sem mindegy, hová van beépítve.

Én eleva azt csinálnám, hogy nyilvánvaló helyre raknék egy fake-széfet, nagy köteg értéktelen ugandai schillinggel meg fake rolex-szel, valami lehetetlen helyre meg befalaznám a valódi értékeket.

márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jo otleteitek vannak.
márc. 26. 11:02
 9/12 A kérdező kommentje:
kulcsos vagy szamzáras? esetleg mind2?
márc. 26. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekekm van és amikor építettük az alsó épületet belett falazva, 4 db méteres betonvas alá és fölé téve.

Ezt esetleg traktorral tudnák falastól kirángatni vagy flexel kivágni az ajtaját.

Persze így se milliókat tartunk benne , párszázezer ha van néha szükség miatt benne.

De én csak kulcsosat tennék, az a számzáras nyomkodós biztos hogy hamarabb eltud romlani .

márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!