Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hamisítványt vásárolhattam?

Hamisítványt vásárolhattam?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a termékről lenne szó. Kártyával kifizettem de van valami rossz megérzésem. Talán felelőtlenség volt valóban, de jó deal-nek tűnt ennyiért. Aztán végülis azóta töprengek rajta, hogy valami szerintem nem stimmel vele ennyi pénzért és azt utólag vettem csak figyelembe, hogy garancia sincs feltüntetve se semmi. Szerintem buktam az árát és kapni fogok a jövőhéten egy 512gb-os kártyának álcázott 32gb-os hamisítványt. 😞



ápr. 13. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az elején én is vettem több részletben fillérekért hamisítványt, de az korrekt volt, mert:

8 gigásnak vettem, de csak 2-es volt, sok ilyen kellett, nem formáztam nagyobbra, nekem jó volt.

Mai napig hibátlanok, logolásra használom.

Aztán jött a durvább: 16-32 gigás nem volt több 200kB-nál, na arról leszoktam, reklamáltam, nem is vettem többet.

ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem buktad az árát. Nyugodtan kibonthatod, kipróbálhatod. Ha nem jó, nem az, amit ígértek, vagy csak egyszerűen nem tetszik, akkor vissza tudod küldeni.

Az elképzelhető, hogy van trükközés az áfával, de az Téged, végfelhasználóként nem érint.

ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Végül is #12-esnek igaza van, visszaküldheted, csak sokszor macera, de ez is egy opció, viszont mindenképpen kell egy teszt. Ergo vagy a kapacitásával van bibi, vagy lassú, stb.
ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
54%
De miért nem szaküzletben vásárolsz?
ápr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2. Elállási tájékoztató


Elállási jog


Ön 14 belül jogosult indokolás nélkül elállni a Kereskedővel kötött szerződéstől.


Az elállási határidő attól a naptól számított 14 elteltével jár le, amelyen Ön vagy az Ön által megjelölt, a fuvarozótól eltérő harmadik személy a terméket átveszi.


Ha Ön elállási/felmondási jogával élni kíván, elállási/felmondási szándékát tartalmazó egyértelmű nyilatkozatát köteles eljuttatni postán küldött levél útján az alábbi címre: TOEZEQUAN SARL SARL , 35 RUE LOUIS GUERIN,, VILLEURBANNE, 69100, vagy elektronikus úton a toezequansarl51@emag.hu email címre. Ebből a célból felhasználhatja a lentebb található elállási/felmondási nyilatkozat-mintát is. Ön internetes oldalunkon is kitöltheti az elállási/felmondási nyilatkozat-mintát vagy benyújthatja az elállási/felmondási szándékát egyértelműen kifejező egyéb nyilatkozatát. Ha Ön emellett dönt, az elállás/felmondás megérkezését tartós adathordozón (például elektronikus levélben) haladéktalanul visszaigazoljuk Önnek!

ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!