Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a hoverboardok városi használatával kapcsolatban, milyen összefüggés van a kényelem és a kerékméretek között?

Figyelt kérdés

A munkámból kifolyólag kétnaponta durván 6km teszek meg gyalogosan.

Az odaútra és a vasútállomásig tartó szakaszra szeretnék egy elektromos, hordozható kis járművet. Fontos, hogy elférjen a nagyméretű utazó hátitáskámba.


Alapvetően két típusban gondolkodnék az egyik a 8,5 kerékméretű, ami elvileg 90kg-ig terhelhető, bár bizonyos honlapok szerint 100kg-ig is, a másik a felfújható 10-es kerekű, ami elvileg már 120kg-ig is terhelhető. A kettő között vacillálok, mert a 8,5-ös nyilván kisebb méretű, csak nem tudom mennyire bírná a strapát. A 10-es meg nagyobb, de ha sokkal nem kényelmesebb akkor inkább maradnék a 8,5 -ös kerekűnél.



ápr. 20. 18:31
 1/1 A kérdező kommentje:

Végül vettem egy Howerboard HipHop Hummer Pro-t. Másnap küldtem is vissza azonnal. Konkrétan városi közlekedésre alkalmatlan, hiába a 8,5col kerékméret ez egy kalap trágya!


A smartbalance oldalról rendeltem, ahol leírták hogy a kavicsos úton is, meg a terepen is mennyire jól elmegy. Fenéket! Egy kisebb járda egyenetlenséget sem bírt kiküszöbölni, leírták hogy 20km hatótáv. Maximum 6km, de már pirosan villog a led, nevetséges! Alumínium váz, meg robosztos kivitel, ez egy műanyagház, egy gagyi műanyag dobozba van bújtatva az egész! Ezek az eszközök maximum gyermekeknek jó szórakozásra, vagy tényleg csak egy tükör sima kerékpárútra, ahol el lehet vele egy kicsit bohóckodni.

ápr. 25. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!