Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a füldugóra még teszek fel...

Hosszúhajú kérdése:

Ha a füldugóra még teszek fel zajszűrő fejhallgatót, akkor jobban hat?

Figyelt kérdés
a füldugóm 32 db-t szűr, de ha még veszek rá egy zajszűrő fejhallgatót, és az 23-t szűr, akkor még jobban fog szűrni ha mindkettőt használom? bent a füldugó, kint a zajszűrő. tudom hülye kérdés, de bevállalom.

#füldugó #zaj #zajszűrés #zajszűrő #zajszűrő fejhallgató
máj. 12. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jobban.

Én is csináltam ilyent. A viaszos füldugóra még rátettem a fülvédő tokot. Fűnyírásnál teszteltem. Hallatszott az hogy halkabban jött át a gép hangja. De nem volt fele annyira halk. De nem érte meg a vacakolást, úgyhogy inkább nem használom ezt a konfigot.

máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de örülök hogy végre valaki tapasztalat alapján ír! köszönöm! ez sokkal többet jelent :)
máj. 12. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam ilyet amikor a szomszéd lakásban építkeztek/bontottak...

füldugóra Bose 700 fejhallgató...


Sőt (erre már nem emlékszem 100% biztosan) egyszer még Airpods Pro fölé is raktam a Bose 700-at.


Benyomtam valami végtelen/10 órás gyenge eső/zápor relax videót Youtoube-ról (belső szintre az Airpods Pro-ra) és úgy tudtam aludni is a szomszédban zajló fúrókalapácsos, csákányos, mittoménmilyen munka ellenére is.

máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. azt én is próbáltam hogy füldugó és 12 óra záporeső a jutyubról. az klassz. meg a fehérzajok füldugóra. én most pont úgy akartam hogy ne legyen újabb zaj, még olyan sem amit én kreálok ( pl jutyub-zápor ) hanem csak a sima csönd a fejpántból. úgy is próbáltad? iszonyú jó lehet mert iszonyú drága.
máj. 18. 03:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden zajt nem lehet kiszűrni, mert nem csak a hallójáratodon keresztül jutnak el a rezgések a füledbe. Bizonyos dolgokat, frekvenciákat fogsz hallani mindenképpen.

Illetve a saját tested zajait is hallod akkor is ha teljesen be van dugva a füled, vagy le van némítva minden hang. Sőt így még jobban is fogod hallani.

máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Igen ha nagyon bedugom a fülem akkor a szívverésemet is szoktam hallani meg amikor elfordítom a fejem akkor a nyakamat néha de ez egyáltalán nem zavar.
máj. 18. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
3m füldugó és Reinhardt Buhr ambient... Fejhallgatóval... Csak a mélyeket hallod majd... Nagyon jó érzés!
máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj 3 M pont azt használom! az tök jó! de ez zene. tetszik ugyan, de én magát a csendet akarom hallgatni. sima zajszűrős fejpánttal.
máj. 19. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!