Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Atott egy iPhone 14 pro max...

Veteránmacska kérdése:

Atott egy iPhone 14 pro max bluetooth sbx és ACC - vel?

Figyelt kérdés
Hogy van az hogy Tiktokon ha bejön egy zene akkor jobb a minőse ugyannek a zenének mint amiket letöltök offlen? Tudtok valami jó zene youtube letöltőt az Apple Music- on kivül ami nem 4 és 5 mb zene fájlokat tölt le? Persze ami ingyenes én nem komprumisszumos?! És ha letöltöm miért nem mp3 - ban tölti le?
máj. 12. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Apple Music a legjobb! Ezen kívül van a youtube music is. Persze ingyenesen tele van reklámmal a youtube music. Tehát ha reklám menteset akarsz akkor mindenütt fizetni kell. Az Applenél meg pláne mindenért pénzt kér. És igen, most is az apple musicot használom. És megéri a pénzt.
máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ingyeneset kérdeztem! Mert vannak, csak nem tölti le valami jó minőségben. És a kérdésre se adtál válasz, bocs de inkább ne írtàl volna semmit értelmezni se tudsz "Apple misicon kívül"
máj. 12. 19:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Ès nem reklám menteset akarok ,mert tudom h olyan nincs ingyenesben ! olyan lenne jó ami le is tölti, de ne 3-4 mb fájlokba! És aplenek egyébkènt vagy ilngyenes dolgai miért hazudsz?
máj. 12. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Apple Music mint "zene youtube" letöltő? Hát... nagyon nem az.

Az a baj a legtöbb app vagy weboldal ami arra van, hogy youtube-ról leszedje a zenéket sosem fogja a legjobb minőséget adni. Tehát vagy szedd le torrentől jó minőségben és másold fel a telefonra vagy fizess elő egy steaming szolgáltatásra pl. a már említett Apple Music-ra vagy ott van még a Spotify, Deezer és társai.

máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 12. 20:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is, 3-4 megabájt? ettől még az mp3 is több! Biztos létezik olyan ami leszedi mp3 youtube fájlokat. Volt már apple music előfizetése nagyon jó, de viszont fele zene nincs amiket èn halgatok így felejtős.
máj. 12. 20:27
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:

Havi 1790Ft lenne az Apple Music, így azt hallgatsz, amit szeretnél egész jó minőségben.

Te inkább rengeteg időt elcseszel azzal, hogy töltögeted rosszabb minőségben a zenéket és nem tetszik. 2024-ben ne legyünk már ilyenek, főleg egy drágább mobil tulajosként. Ha nem tetszik a hozzászólásom, akkor töltögesd csak azt, amit eddig.

máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es! Én is inkább fizetek! Csak hogy jó minőséget kapjak! És igen van Youtube prémium előfizetésem, és Apple családi music csomagom is. És nem tudom mért kell reklámozni az illegális zene letöltést. Amikor egy kis rá fordítandó pénzösszegért már hivatalosan is megkapod!
máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De miért apple musikot mikor kiemeltem hogy az nem jöhet szóba noncsennek felt azok a zenék ami youtubeon és csak hovatalos albumok vannak meg pár különc zene azokat nem halgatom! De amúgy miért nem lehet válaszolni a kérdésre arra, hogy miért nem lehet lehetölteni legalább egy kicsit jobb minősébe? És ki nem töltöget? Az nrm illegális ha az lennr büntethetnénrk érte és nem fejlesztelenének direkt ilyen appokat! Tehát nem büncselekmény!
máj. 13. 13:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Addig még magánkereteken belül halgatod, és nem terjeszted nem csinálsz belőle bevételt, az teljesen legális, aki megveszi vegye, de vegyen hozzád vesztesegmentes hangátalakítót vagy halgasda vezetékesen mert nem tudjátok kihasználni veszteségmentesen ezek a dolgok nélkül! Megvan a bluetoot átvitelnek a korlátai tudom jól ,de lehet fokozni a minőséget egy szintig, ezért kértem tanácsot! Viszont vezetékesen is meg vannak a feltételek hogy makulátnan veszteségmentes hangot kapj. Ezért nem látom értelmét megvenni ezeket a zene appokat!
máj. 13. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!