Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell házilag elkészíten...

Hogyan kell házilag elkészíteni PC távirányítóhoz szükséges vevőegységet? Lehet bármilyen csatlakozós (Segítségkérés Pc távirányító vevőjének elkészítéséhez)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pár RC (rádió távirányításos) minihelikopterből megmaradt alakatrész(belső nyák rajta mindenféle apró mütyürrel amik a jelet veszik és kiosztják).és még a hozzájuk való távirányító.Ezek 3 csatornásak voltak.Találtam pár alternatív megoldást egyéb oldalakon de ha valaki készített már ilyet és tudna nagyon részletest leírást KÉPEKKEL együtt mutatni a kész cuccról azt nagyon megköszönném.


2010. dec. 11. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt máshol kéne megkérdezni, ezen a honlapon csak ritkán vannak hozzáértő emberek.


Ajánlom a pcforum.hu -t

2010. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg ajánlom hogy tanulj egy kis elektronika alapismeretet és vag 2-3 év múlva gyere vissza.
2010. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!