Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem megy bele semmilyen...

Miért nem megy bele semmilyen fülhallgató a jobb fülembe?

Figyelt kérdés
Akármilyen fülhallgatót próbálok nem megy bele a jobb fülembe.Ha bele is megy kiesik. Mit tegyek,mert naon zavaró.
2009. febr. 2. 19:59
 1/3 anonim válasza:
100%

nem lehet teljesen egyforma a két oldala a testünknek..ha teljesen szimmetrikusak lennénk, akkor nagyon csúnyán néznénk ki. :).

vannak olyan fülhallgatók, amik nem hagyományosak, hanem egy vékonyabb rész megy a fülbe..ilyen: [link]

ha ez sem válik be, akkor pedig még mindig ott vannak a jó öreg fejhallgatók, azok mostanában divatosnak is számítanak.

2009. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen fülem van...

Vagy vegyél in-ear fülhallgatót, vagy pl. nekem bejött a Panaszkodiknak az egyik fülese, amin volt egy kis gumi pukli, ami kicsit belement a fülembe. Az sem esett ki.

Most meg már fejhallgatóval járok (nem a divat miatt, egyszerűen ez az egyetlen fülhallgató itthon, ami jó nekem), és így még a zene is élvezhetőbb.

2009. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyan jókat kérdeztek nekem mindig kiesik a fülembőlXD Kisebb fülhallgatót kell venni!
2009. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!