Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Win.7 - Az audio szolgáltatás...

Win.7 - Az audio szolgáltatás nem fut. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pls segítsetek!A win 7 em probléma mentes volt mindaddig,míg hirtelen el ment a hang és a tálcán a hang ikonka mellett meg nem jelent egy kis piros x és nincs hang.Én már minden sz*rt kipróbáltam (pl.:eszközkezelő:audio eszköz illesztő program letörlése majd automatikusan letölti magától de nem működik még most sem,,,aztán youtube-s videók alapján mondjuk a realteket de semmi sem sikerült)

Kérem,hogy csak olyan válaszoljon aki nem azzal produkál elő,hogy újra telepítsem,mert azt én is tudom...

Tehát lehetőleg az válaszoljon aki már találkozott ilyennel és tudja is a helyes megoldást.


2011. febr. 5. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

az irány jó volt majdnem

illesztő törlése, majd az alaplapi cd-ről újra telepíted a hangkártya drivert.

Ha nincs meg, akkor alaplap típusa szerint gyártó oldaláról, vagy a hangchipről leolvasod a számot és google

2011. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz
2011. febr. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!