Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes utángyártott tonereket...

Érdemes utángyártott tonereket venni? Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
Egy toner majdnem annyi mint maga a nyomtató. Én nagyon sokallom. Most vennék először utángyártottat.
2009. febr. 18. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan a HP 12A utángyártott lézertonereket szerintem nem érdemes. Több fajtát próbáltunk, több készülékünkbe, amik az alábbi tonerrel működnek. Kis idő múlva csíkosak a képek, hol halványabb, oldalt végig fekete csík. Hamar kifogynak, koszolódik a nyomtató belseje (a tonerben lévő fekete portól). Amióta gyári tonerre visszatértünk, megszűntek ezek a hibajelenségek. Másoktól is hallottam panaszt, tintapatronnal kapcsolatban. Hamarabb beleszárad, rossz színhűség, stb. Szerintem érvényes az olcsó húsnak híg a leve effektus.
2009. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha az eredeti minőséget megkapod féláron, érdemes.


az úgynevezett utángyártott prémium toner (gyártósoron készült, chippelt, ISO:9001 minősítéses, csakúgy mint az eredeti)ugyanazt tudja, mint az eredeti.

2011. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!