Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Reáömlött a víz a laptop...

Reáömlött a víz a laptop billentyűzetére, mit lehet ilyenkor tenni? Valami hasznos tanács?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kikapcsolod, szétszeded(amennyire tudod) és ráteszed a radiátorra
2011. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

majd ha teljesen megszáradt használod tovább, de ha bármi rendelleneset észlelsz(pl.: sípol, jobban zúg, mint szokott stb.) akkor vidd szervizbe

az 1.

2011. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Olga néni ***** válasza:
Ha csak víz ment bele, fordítsd fejjel lefelé, szárítsd ki, nem lesz baja. Ha mondjuk cola ment bele, dobd ki. A cukor beleragad, a cola szétmarja belül a fólia érintkezőket - szedtem már szét ilyet. Egyébként ezer forintért már kapsz újat, ne sokat vacakolj vele.
2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát laptopot egy ezresért nemhiszem hogy kapsz, de egy usb billentyűzettel - ha csak annak lett baja - meg lehet oldani a dolgot. Amugy csináld amit az előttem lévőek mondtak, beválik. :)
2011. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Olga néni ***** válasza:
Úúúú, laptop? Nem vettem észre! Jaj!
2011. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!