Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-hom sat tv. Vélemények?...

T-hom sat tv. Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen tv-je, meg van e vele elégedve?Milyen gondok problémák szoktak elő jönni, és miylen sűrűen?

Ha be van jelentve a hiba mennyi időn belül kerül kijavításra?


2011. márc. 23. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a T-nél bejelentesz egy hibát 1000-szer kell őket hivogatni, meg noszogatni hogy végre csináljanak valamit. Mi mikor megrendeltük tőlük a SAT tv-t eljöttek, aláírtuk a szerződést aztmondták hogy 1 hónapon belül beszerelik, ezt volt 1 éve azóta sem jöttek. Felhítam őket 200-szor hogy mikor jönnek mindig azvolt a válasz, pár napon belül.... Nem jöttek. Kb ugyanilyen megbízhatóak internet, telefon terén is.
2011. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahhha...net telefon nics..

Nekem tavaly dec.eleje óta van.azóta már egy beltérit kicseréltek, a másik sem tökéletes, de be sem jelentem, inkább megcsinálom a gyárim eredeti beállításokat..

de a másik megint vacak...

vagy ordít a tv vagy nincs hang.tegnap bejelentettem, hívott egy pasi, hogy jó e azóta.Mondom nem.De most nézzem meg...mondom dolgozok, és 5 előtt nem is érek haza.Holnap?Holnap se..ki lesz otthon, és mikor...gyerekek 3 után...attól függ melyiknek mennyi órája lesz...dehát akkor ők már nem dolgoznak....

Azt hiszem ha leját az egy év hűségidő, pápá sat tv...

2011. márc. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!