Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy kereskedésbe ahol magnókat...

Egy kereskedésbe ahol magnókat, hifiket, porszívókat ilyen elektronikus eszközöket vesznek be, ott rögtön adnak érte lovét ha beviszem, vagy csak akkor ha már megvették?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön fizetnek. De sokat ne remélj (piaci ár töredékét fizetik csak. Karcmentes, garanciás ipod nanomért 7000-et akartak adni. Inkább megtartottam.)
2009. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jesszus!

Én egy PS2-t akarok eladni 1joystickkal asszem 2éves,de tökéletes állapotba van. Meg egy rádiós.cd-s magnót,Phillips a márkája,de az is tökéletes. Csak az antennája van letörve.

Szerinted a 2ért mennyit adnának?

KÖSZI A VÁLASZOD :)

2009. febr. 24. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze ez azért a piacképeddégből is függ. Szerintem a ps2-ért kb 10000-et, a rádió az elég változó lehet (nem tudom, hogy mit tud, milyen régi), de szerintem összesen 20-nál többet nem nagyon kapsz érte. De ha bemész a boltba, ott azért pontosabb árat mondanak, és ha nem tetszik, akkor legfeljebb nem adod nekik.
2009. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áhh,most ért haza párom. Ahova ment már megszünt az a kereskedés! Úgyhogy mindegy már!

Köszi a válaszokat!

2009. febr. 24. 10:46
 5/6 anonim válasza:
JOBBAN JÁRSZ HA MEGHIRDETED A NETEN PL.TESZ VESZ EZEK A KERESKEDÉSEK CSAK KIHASZNÁLJÁK HOGY GYORSAN KELL AZ EMBERNEK A KP
2009. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol van ez az üzlet?
2010. jan. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!