Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panasonic DMC FZ-50-es közeleb...

Panasonic DMC FZ-50-es közelebbről? Vakujáról lenne szó!

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hatalmas zseni ehhez, de hülye se annyira szerintem, és az lenne a kélrdésem, mert nem jövök rá már régóta, hogy mi a frászt állítsak rajta ahhoz, hogy automata funkcióban igenis süsse el a vakut annak ellenére, hog yő nem érzi szükségesnek? Tipikus eset, csaupán a legfontosabb helyzetekben nem tudom hazsnálni a gépet, azaz pl. koncertek, ugye szembefény, ezer reflektor, a gép úgy érzi van elég fény, na igen van, de a gépet magát elvakítja, ellenben akit fotózni akarok a színpadon nabból meg semmi se fog látszani, mert nem hajlandó vakuzni. Manuálisnál vakuzik tudom, de az nem jó, mert valami nagyon idióta formátumban meni el a képeket, meg nincs is időm egy ilyen eseményen semmit állítgatni, amikor másodpercenként lövöldöznöm kellene. Tehát ezért a kérdés, egyáltalán lehet-e automata álláson (derítő - néha nem csak derítő, mindegy) vakut használni, vagy eleve letiltja? Köszi szépen!
2009. márc. 3. 12:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Emberek, fotózáshoz senki se ért ?? :-((((
2009. márc. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!