Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell kibírnia egy 200...

Mit kell kibírnia egy 200 méterig vízálló Swatch karórának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok,2 évvel ezelőtt kaptam egy swatch karórát,ami sajnos most tönkrement.Annak ellenére,hogy körülbelül 2 hónapja tetettem bele új elemet,egyik pillanatról a másikra megállt és már nem tudtam újraindítani,és jelen pillanatban sem működik.Őszintén szólva nagyon sok víz érte,de rá van írva a hátlapjára,hogy 200 méterig vízálló,ami szerintem tengermélység(persze lehet hogy tévedek)így előfordult,hogy elmosogattam benne,mert abban a tudatban voltam,hogy nem lesz semmi baja,most mégis meghalt,ezért szeretném tőletek megkérdezni,hogy szerintetek mit kell kibírnia egy ilyen karórának?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Sziasztok

Farkas Kriszti


2009. márc. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
A mosogatást ki kell bírnia. De csak az 1. elemcseréig. Ha egyszer felbontják, akkor utána már nem tudják soha olyan tökéletesen visszatenni a szigetelést, mint a gyárban.
2009. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha szakszervízbe vitted az elemcserekor, akkor nyomásellenőrzéssel biztosították a vízállóságot. Ez esetben garancia is van rá egy év általában. A szimpla órás viszont valóban, miután felbontotta, nem tudja vizhatlanként újra lezárni.


Normál esetben a 200m-es órával már búvárkodni is lehet.

[link]

2009. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hátlapot egy speciális készülékkel pattintják rá. Ha te házilag szedted le és raktad vissza, akkor eldeformáltad. Így már nem fog tömíteni. Nekem 8 éve van meg az órám, de mindig óráshoz viszem a cserére. És vízálló még most is.
2009. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Swatch órám van, de nem próbáltam ki a vízállóságát. Mindenesetre az elemcsere nálam nem jár az óra megbontásával, mert kívülről van rajta. Vízmélységet nem látok rajta feltüntetve.

2009. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!