Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lett a baja? Javítható a...

Mi lett a baja? Javítható a digitális fényképezőgépem? Mennyibe kerül a javítása?

Figyelt kérdés

Sajnos véletlenül,mikor fényképeztem,bele esett a gép a kerti medencébe,azonnal kivettem,minden működik rajta,a kártya se ázott be,csak pont fényképezni nem lehet vele:(

fehér kép van csak,ha fotózok:(

köszi a válaszokat.


2011. jún. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
CCD over, szerintem gazdasági totálkár. Mennyit ér a gép?
2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csapacsupa ***** válasza:
A telepatikus szerviz megkezdéséhez, kérem helyezzen egy 200 Ft-os érmét a lemezmeghajtóba.
2011. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak lesz igaza.

Gondolom be volt kapcsolva amikor beesett, igaz?

Van benne egy CCD nevű alkatrész, magyarul töltéscsatolt eszköznek hívják asszem. Ez felel a lencse által vetített kép digitális jellé alakításáért, és előfordulhat hogy a tiédben ez adta meg magát.

Ez egy elég összetett alkatrész, javítani nem, esetleg cserélni lehet, de nem biztos hogy gazdaságos javítani azt a készüléket.

Persze lehet más hiba, de így látatlanban csak zsákbamacskázni lehet.

Milyen típus?

2011. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!