Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni...

Laptopot szeretnék venni melyik Asus, hp vagy acer?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 17:26
 1/7 anonim válasza:
Én Asusra szavaznék és azt vennék! :)
2011. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem HP-m van, nincs is vele semmi bajom, egyet leszámítva: brutálisan szar a hűtés. Nem tudom, hogy ez mindegyiknél így van-e, tekintve, hogy korábban nem volt laptopom, de ez iszonytatóan beforrósodik nagyon rövid idő alatt. Mondjuk anyukámnak Acer van, az övé nem zúg, nem forrósodik, igaz, nem is használja annyit, mint én az enyémet.
2011. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és első gondolatom az asus volt nekem is...:)
2011. júl. 5. 17:31
 4/7 anonim válasza:
Hp-t vennék. Asus legtöbbször szalaghibás.
2011. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mind a 3 jó márka, a lényeg, hogy ne AMD-s processzor legyen benne. (legyen dual core, intel celeron bármi más)


második válaszolónak: azért forrósodik, mert begyűjti a port. A laptop-ok 90%-a ilyen. Ki kell fújatni belőle, utána tökéletes lesz egy darabig, amíg megint össze nem gyűjt annyit, hogy nehezen pörögjön tőle a venti. Keress egy szervizt, ahol kifújják belőle a port, fillérekért megcsinálják, valahol pénzt sem kérnek érte.

2011. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szonjus válasza:
Dell nekem mindig bevált, árban se rossz :)
2011. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hp!Acer elég silány alkatrészekből van összerakva!Asusom még nem volt!
2013. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!