Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Extrémsport fotózás és modell...

Extrémsport fotózás és modell fotózás egyben. Milyen gép, mennyiért?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten szeretek/szeretnék fotózni! Többségében az osztálytársaimat,akiket modellnek is be tudok állítani.Illetve vannak barátaim akik kézilabdáznak és nagyon szeretnék néhány jó képek csinálni 1-1 meccsen!Valószínű hogy csak a lelátórol tudnék fotózni,vagyis nagy zoom-olás kell!

A lényeg az hogy olyan gép után érdeklődök ami egyben tudna modellfotókat és sportfotókat is készíteni..multifunkciós ha úgy tetszik :D

Milyen gép lenne erre jó? És mennyiért?

(jöhet link is)


16/L


2011. júl. 11. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A sportfotó nagyon drága buli. Egy két jegyű Canon váz és legalább egy 70-300 IS USM kell hozzá, de inkább egy 70-200 f2.8. Gyors AF kell, nagy fényerő, jó ISO. Az összes 100 000 alatti gép elvérzik ezen.


Írásodból ítélve neked valami középkategóriás kompakt kell, mint a Fuji s1800 vagy még nagyobb, esetleg Canon SX 130 IS.


Mennyit is szánsz erre a dologra?

2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100ezer alatt tudtam hogy nem lenne meg,de szerintem egy olyan 150ezret szántam volna rá mondani..talán jövőre össze is jön annyi pénzem xD most csak kíváncsisgodtam hogy mire gyűjtsek
2011. júl. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!