Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tabletPC legyen? (vagy...

Melyik tabletPC legyen? (vagy inkáb más? ) -Icarus T1050, -ViewSonic ViewPad 10s, -Archos 9, -Asus Eee Pad, -Acer Iconia, -stb.

Figyelt kérdés

-Icarus T1050

[link]

-ViewSonic ViewPad 10s

[link]

-Archos 9

[link]

-Asus Eee Pad


-Acer Iconia


------------

Filmnézés, letöltés, böngészés, skype, msn, minőségi játék-ra használnám. Tehát fontos lenne az Akku kapacitás, a jó ár, WiFi, a sebesség, és a jó képminőség

(telefon funkció nem kell rá, a 3G sem fontos)


Szóval ezek közül (vagy másokból) melyiket ajánljátok? Vagy nem éri meg erre a célra Tablet pc-t venni? Fontos lenne valami kicsi és hordozható, esetleg jobb lenne egy netbook, vagy kicsi laptop?


2011. júl. 19. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én inkább egy Galaxy Tabot vennék vagy egy Motorola Xoomot nem ilyen névtelen akármiket....
2011. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
telefon funkció nem kell, a motorola xoom milyen?
2011. júl. 20. 11:13
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként Archos, Asus, Acer, egyáltalán nem névtelenek
2011. júl. 20. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
olvassa róla tesztet! De ilyen téren azok legalábbis szerintem
2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
néztem már teszteket, utána olvastam már soknak, de nem találtam meg a legjobbat, vagy nem tudtam dönteni, tudtok segíteni?
2011. júl. 21. 10:04
 6/8 anonim válasza:

Nekem Archos 3.2-m van... az egy SZ*R!! amikor megvettük (újjan) rá 1 napra tönkrement.. visszavittük, kicserélték, kaptam egy ugyan olyat, de nemsokra rá az is tönkre ment de már nem cserélték ki mert lejárt a 3 nap. Elvittük megszerelni, és a szerelő mondta h minden benne össze van gányolva :S de amennyire tudta megcsinálta, de most kb a kijelzője lelóg, a kamera nem működik, és mindíg lefagy... és jobban nem is lehet megcsinálni.. ahhoz képest h 36-ért vettük :S de lehet az is h sorozathibás, de nemtom, azért erre figyelhettek volna mert már megvan a véleményem az Archosról..

Én a Sonny Ericson-t ajánlom, az egy nagyon jó márka, de azt nem tudom h ők csinálnak-e olyat amiet te szeretnél.

2011. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peterjkl válasza:
az icarus jó nekem olyanom van nagyon állat de sztem még jobb az acer iconia tab w 501 + az asus eee pad transformer prime jelenleg a legjobb
2011. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Acer Iconia Tab 510
2012. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!