Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az asztali...

Miért van az hogy az asztali ventilátoromat hardverként érzékeli a PC?

Figyelt kérdés

Van egy kis asztali ventilátorom és nagy melegben ezt használom a PC hűtésére, Külön elosztóra van kütve teljesen függetlenül mindentől és amikor bekapcsolom az elosztót akkorr a gép is kijelzi új hardverként mintha csatlakoztattam volna hozzá vmit.

Néha még az USB-s billentyűzet is kikapcsol!

Szóval várom a válaszokat, hogy mitől lehet ez.


2011. júl. 30. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Független mindentől? Csak a számítógéptől nem!

Érzékeli, hogy áramot vesznek el az USB csatlakozójából, rádugott eszköznek veszi.

Miért van külön elosztón, egyáltalán elosztón?

Ha nagy az áramfelvétele, azt nem bírja leadni az USB port, tiltakozik!!!

2011. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem lehetséges.Unatkoztál és kitaláltad.Vagy rosszul írtad le.
2011. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na persze!!! kitaláltam?

Alig írok erre az oldalra, de ez most már nagyon érdekel úgyhogy lehet hogy vki nem hiszi el. Először én is csak néztem hogy mi van:O

2011. júl. 30. 22:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogyha a gépbe belebabrál, akkor a villany,erősítőbe miért nem?
2011. júl. 30. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez még nagyobb rejtély........
2011. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gépek is beszélgetnek :) A NASA komoly tanulmányokat írt erről, ez lesz a mai világunk vége. A legnagyobb amivel eddig találkoztam: egy olcsó távvezérelt Mini Hifi valamelyik vezérlő csatornája kommunikált egy jónevű digitális fényképezőgép objektívmozgató elektronikájával, de csak olyan kis mértékben, hogy nem mozgott az objektív, de áram folyt a rendszeren, ami pár nap alatt leette az elemet. A gyári szerviz, lévén új gép, sem tudott mit mondani. Végül a tulajdonos jött rá, hogy ez akkor fordul elő, ha a hálószobában hagyja a gépet. Erről egy elmélyedt versenyző írhatna többet.
2011. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!