Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen minőségűek a Sparky...

Milyen minőségűek a Sparky gyártmányú fúrógépek?

Figyelt kérdés
Valakinek van valamilyen tapasztalata erről a márkáról, teljesítményileg és minőségileg?
2009. ápr. 15. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs velük tapasztalatom, de az előző munkahelyemen rengeteg Sparky-Eltos (bolgár gyártmányú) villamos kisgépet tanúsítottunk, ott bírták a kiképzést, persze ott a biztonság volt a vizsgálandó téma. Szerintem nem rossz cuccok, tuti jobbak, mint az OBI gazdaságos kínaji retkek.
2009. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem egyáltalán.


De: A Bosch és a Makita fúrógépekre (főleg az utóbbira) esküsznek a szakmunkás ismerőseim (kőműves, ács), árban kb. ott vannak, mint a Sparky. PL. 600-650 W-os ~ 20.000 Ft.

Én Bosch-t vettem, nem kockáztattam "egyéb" márkákkal, nem bántam meg.

2009. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!