Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vissza lehet cserélni egy mp4...

Vissza lehet cserélni egy mp4 lejátszót hogyha nem vagyok vele megelégedve?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha Internetes áruházban vetted, csomagküldő szolgálat útján kaptad meg és még nem telt le a 8 nap az átvételtől, akkor visszaküldheted.

Ha rendes üzletben vásároltad, erre csak 72 órád van.

(De ott csak akkor kötelesek kicserélni, ha valami működési hibája van).

2009. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Minden a határozottságon múlik, egyébként pedig 72 órán belül végül is aztán olyan kifogással cirkuszolsz amilyennel akarsz, ki kell cserélniük, sőt ezt ugyan nem szeretik, de választhatsz elvileg, hogy a pénzt kéred vissza vagy levásárlod. De legyél 72 órán belül, mert utána már ezzel nem játszhatsz !!!
2009. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem a média markt ban, holnap akkor visszamegyek és veszek valami másikat már ha nem küldenek el, és mindenképp kötelesek visszavenni vagy mit csináljak? találáljak ki valami hibát? Köszi a segítséget!
2009. ápr. 17. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az összes tartozékával, eredeti csomagoló dobozát is beleértve, a számlával együtt vidd vissza a vevőszolgálatukra, és jelezd hogy szeretnél helyette másikat. Lényem semminemű sérülés nem lehet a készüléken, mert ez kizárja a csere lehetőségét.
2009. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs! Lényem helyett, helyesen: LÉNYEG
2009. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsen megsérülve! Semmi baja! De ennek ilyen műanyag "doboza" van az a szétvágós! Az nem baj?
2009. ápr. 17. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a Média Markt rendes hely, mi már cseréltünk, megértőek és nem kell pampogni vsak normálisan elmondani mi a helyzet. ennyi.
2009. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a magas c-n kezd, sokan vannak úgy, hogy na, majd leordítom a fejüket, és úgyis visszaveszik. Lehet, a fordítottját éred el. Szépen vidd vissza, és ha nem tetszik, akkor ki fogják cserélni. A műanyag dobozt meg remélem úgy vágtad el, hogy nem keresztbe kasba :-) Mert akkor bonyolultabb a helyzet. Akkor lehet, nem fogják tudni kicserélni még a legnagyobb jószándék mellett sem, mert azt Ők visszaviszik, és eladják másnak, és Te sem vennél olyan dobozút, ami szana-széjjel van vágva.Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem biztos, hogy mindig a vevőszolgálat a hibás, ha nem cserélnek vissza valamit, de mindenképp próbáld meg, vidd vissza, de 3 napon belül legyél!
2009. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az agresszív fajta :) , az a vágás háát 3oldalát körbe vágtam kicsit nyikk nyakkos néhol , dehát nagyon nehéz volt így is kibontani. Remélem visszaveszik!
2009. ápr. 17. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is Rád gondoltam, hogy agressziv vagy, csak volt itt egy hozzászólás, aki a nagyon határozottságot emlegette :-) Kereskedelemben dolgozom én is, ráadásul Media Marktban, és hidd el, szép szóval könnyebben célt érsz :-) Szerintem próbáld meg mindenképpen, ha a szélén vágtad el, akkor szerintem nem lesz gond. Bár ezt látni kéne :-)
2009. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!