Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet még kapni fütyülős...

Hol lehet még kapni fütyülős kulcstartót?

Figyelt kérdés
Régesrégen, a gyerekkoromban nagy divat volt, de azóta nem láttam. Párom szinte sosem találja a kulcsait, jó megoldás lehetne, ha csak füttyentenie kellene és megtalálná.
2009. ápr. 22. 00:46
 1/10 anonim válasza:
100%

budapest hetedik kerületben a népszínház utcában sétálgatva a láttam egy kirakatban ilyet tegnap (körúthoz közelebbi felén, körúthoz mentem és jobboldalt volt a bolt)


nekem is van egy ilyenem, még elég rég kaptam valakitől ajándékba, de én nem szeretem, úgyhogy ha gondolod szívesen nekedadom ha budapesti vagy és eljössz érte a batthányitérre :) gondolom az elem nem jó már benne, de régen működött


kattekop

2009. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is kellene ilyen! :) A slusszkulcs sosincs meg, vagy az asszony vagy én folyton eltüntetem, minden indulás előtt át kell kutatni a lakást, szennyesládában a ruhák zsebeit, az összes táskát stb...
2009. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha füttyögsz sokat és van visszajelzés ott vehetsz leghamarabb.

Van egy jó módszerem.

Mindig csak ugyanoda teszem a kulcsom, vagyis ha a kocsiból kiszállok zsebre, ha hazaértem akkor a kulcstartó szekrénybe, ha dolgozom az öltöző szekrénybe, ha a garázsban vagyok, akkor a garázsban az erre a célra beütött szögre akasztom.

Lényeg, a kocsiból kiszálláskor azonnal zsebre tenni, hölgyeknek a kézitáskába.

Segítség még, ha a mobilokhoz kapható hosszú széles szalagra teszed, akkor nyakba is akaszthatod, illetve bárhol van jobban észlelhető!

2009. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
10 15-ös: :-)
2009. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl erre még lecsaphatsz:

[link]


Egyébként a Camponában mostanában nyílt egy retro-stand (legalábbis én csak tegnap vettem észre, a földszinten a "folyosón" középtájban). Nem tudom, hogy árulnak-e ilyet, de szerintem egy próbát megér, ha a közelben jársz.

2009. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves első! Próbálom berajzolni magam a Népszínház utcába a leírásod alapján, de most egyelőre nem megy, mert zokni az agyam. Amúgy pedig közel lakom a Batthyány térhez! :) Kb. 15 perc séta babakocsival. Írj majd privit légyszi, érdekelne az ajánlatod :)

A praktikák amiket írtál 10:15-ös, egész jók, főleg az első :D Sajna a párom ilyen szempontból javíthatatlan, gyári hibás vagy mi, képtelen bármit is a helyére tenni, nagy bánatomra. Nyakba akasztó is van rajta, meg kulcsos szög, de nem váltak be. Mármint a kulcson, nem a páromon :D

A Campona nincs közel, de néha nap járunk arra, azt is melesem alkalomadtán!

Köszi a válaszokat!

2009. ápr. 22. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
melesem=meglesem
2009. ápr. 22. 19:01
 8/10 -Pimpike- válasza:
Szia.Régebben nekem is volt, mi a Szlovákoknál vettük.Nem működött rendesen, mert egy hangosabb nevetésnél is fütyülni kezdett vagy ugatott a kutya, én egy idő után már nem használtam.
2009. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

a teszvesz jó de lemarad az ember:

itt is találtam :

[link]

de rákeresel találsz pár helyen kb. ennyi áron

igaz minduntalan a gyakorikerdesek.hu -ba botlok :)

2010. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mvgyosz Hermina út 47. 580 ft. T:3848440/110
2011. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!