Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy autó aljára szerelek...

Ha egy autó aljára szerelek Neon cső szettet akkor az hogy működik?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy mikor világít? Ha a tompított be van kapcsolva?

Mert most már kel használni mindenhol a tompítottat. Hogy lehet megoldani hogy a neon csak éjjel müködjön?

Ezen elég sokat gondolkodtam, lehet hogy a szivargyújtóról vagy hogy?


2011. szept. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyébként mire jó? Valami farokhosszabbító cucc?
2011. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a napelemes rendszerekhez árulnak ilyen kapcsolókat amik egy bizonyos sötétségi szintkor kapcsolnak be.
2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEM SZERINTEN nem farok hosszabbító csak nagyon megtetszett :D ezé akarok :D
2011. szept. 10. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy működik, hogy az első igazoltatáskor a rendőr leszedeti... Komolyra forditva. ez egy "rutinműtét" elektromos szempontból. egész egyszerűen elé kell kötni egy kapcsolót. ennyi.
2012. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
rákel kötni egy alkonyat kapcsolót!
2012. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én a helyedben úgy oldanám meg hogy elé pattintanék egy sima kapcsolót ... Igy amikor akarod használni csak megnyomod a kapcsolót és működik ... És amikor nem akarod akkor kikapcsolod ennyi ...

A legyegyszerűbb olcsóbb megoldás .. [link] Tessék egy ilyet oda teszel és megszünik a gondod... Persze nem kötelező ilyen drágát veni pár száz forintért kapható ehhez hasonló

2013. máj. 29. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Dikk
2013. máj. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!