Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy mini vagy...

Samsung Galaxy mini vagy Nokia C5-03?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam, és miért?
2011. okt. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nokia C5-03! Nekem is ilyenem van és teljes mértékben megfelel! különben is a nokiákat a legkönnyeb kezelni és nagyon minőségesek! És tudásban is nagyon ott vannak!
2011. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem vennék simbianos telefont...

Én is nokia párti voltam.

Az android jobb.

2011. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Amúgy én is erre gondoltam, és hát Nokia fan is vagyok, mert mindig azt veszek, csak erről nagyon rosszakat hallottam, most meg nagyon kéne egy teló, és drágábbra most nincs lóvém.

2011. okt. 22. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tehetném lecserélném a c5-03amat galaxy minire, annak ellenére hogy iOS párti vagyok. Engem pl idegesít a symbian, sokszor lefagy és még iOSnél is korlátozottabb.
2011. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi második!!


Akkor azt mondod Galaxy?

Az Androidos amúgy mivel jobb mint a symbianos? Azt tudom h újabb meg ilyenek, de miben veszem észre h jobb?

2011. okt. 22. 19:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én Nokiámon amúgy tökéletesen megy a symbian, 5630asom van, azt meg is tartom, a másikat kell lecserélnem a 30ast.
2011. okt. 22. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan abban az árkategóriában van Androidos telefon is!

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak Samsungban és Nokiában gondolkozom, amúgy így hogy 5000-es előfizuval veszem, pénzt nem nagyon akarok érte adni, a Sonyt azt meg nem is szeretem. :)

Ez a kettő érdekel, amúgy nézegettem többfélét, de ezek tetszenek.

2011. okt. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!