Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnék összerakni...

Mennyiért tudnék összerakni egy türhető számítógépet?

Figyelt kérdés

ebbe benne van a monitor is.

Nem kell nekem semmi csúcsszuper csak azért gagyi se legyen szóval egy jobb monitor,és vmi olyan amin azért lehet élvezhetően játszani.Én ugy 150.000-re gondoltam.Szerintetek ?


2009. máj. 6. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
150 ezerből már egy nagyon jó konfigot ki lehet hozni, ha külön veszel meg minden alkatrészt, és úgy rakod össze.
2009. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fölhívnám a figyelmed, hogy a "csak játék" az egyik legkeményebb követelmény!

Csak ahhoz kellene jobb gép, ha újságot szerkesztenél, vagy olyan tudományos kutatást végeznél!


Ha TÉNYLEG komolyan akarsz játszani - ahhoz a legszuperebb gépet szerezd be! Már akkor, ha még jövőre is játszani akarsz vele, az akkori programokkal.


Egyébként 150e-ért elég jó gépet kapsz. De ha "csak" játszol vele - akkor 2 éven belül cserélned kell.

2009. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem "csak játszok" vele,többnyire netezek de szeretem a jó játékokat. nem vagyok olyan kocka hogy fél millát koltsek gépre csak hogy a legjobb grafikával játszhassam a wowot :DDD nem is tok wowozni :D


írjatok :D

2009. máj. 6. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor első lépésként talán írd le, milyen játékokat szeretnél milyen grafikával és minőségben.

A WoW pl. elmegy egy 1Ghz-es gépen, minimális grafikával és gyenge minőségben (nem lehet élő ellenféllel harcolni annyira lelassul olyankor).


Ha azt írod, hogy "még nem is tudom, majd kialakul" - akkor továbbra is azt mondom, hogy a legjobb, csúcsszuper gépet szerezd be!

2009. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 35.000 ért vettem a gépem (használt számítógép bolt)

Pentium 4 CPU 3.00Ghz 1 GB RAM - Nem egy ultra csúcs gép de nekem eddig ment rajta elég sok jó kis játék (pl ha ismered Age of Empires)

2009. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ hogyha JÁTSZOL vele akkor mivel JÁTSZOL,mert ilyenekkel pl. hogy wow már 40-50ért vehetsz használtan 1 gépet és azon is elmegy tökéletesen.de pl. ha cod4re vagy ilyesmire gondoltál akkor 120-nál kezdődik,és az sem tart 1-1.5 évnél tovább. :)
2009. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát speciel 120-150 ezerből kihozhatsz egy tuti gépet. Nekemis kb ennyi volt 2 évvel ezelőtt(!!!) és még mindig tökéletesen futnak a legkomolyabb játékok és 3d programok (a legnagyobb beállításokkal) csak annyi a lényege hogy jó helyeken keressél mindent.
2010. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!