Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » XBOX 360 (frissítés hiba)....

XBOX 360 (frissítés hiba). Tudtok olyan személyt aki Szegeden vagy Hódmezővásárhelyen kitudná flashelni az xboxomat? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Korábban már kilett flashelve és jó is volt eddig az xboxom, de aki korábban csinálta az elköltözött. Betettem egy másolt Fifa 12őt, kérdezte hogy frissítsen-e, és vélelten rányomtam hogy igen. A frissítés megszakadt és akármit is csinálok nemtudom folytatni, ha bekapcsolom kiírja hogy folytassam és nem reagál akármit is teszek. Ugyanúgy, mint ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=Y30IntkNtzg&feature=related


Olvastam valahol hogy csak újra kell flashelni és updatelni, de ezt nem merem itthon megcsinálni. Tehát tudtok olyan személyt aki megbízhatóan megcsinálná nekem?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)


2011. nov. 13. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!