Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális az amit ez a Fényképe...

Normális az amit ez a Fényképező csinál?

Figyelt kérdés
Nem régen kaptam egy Nikon D90 típusú fényképezőt, és most van egy olyan bajom vele, hogy elutaztam és csináltam több mint 1000 képet és többnek is ugyanazt a nevet adta, ez eddig nem lenne baj, de a számítógépre viszont csak az egyiket rakta fel. Jó közben is töröltem képeket és ennek a hibájának fogtam, de szerintem ez akkor sem normális. Mellesleg letöröltem a képeket így már vissza sem tudom hozni őket :S. Valamit át kellene állítani rajta?
2009. máj. 9. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a törlés óta nem fényképeztél még a kártyára akkor jó eséllyel vissza lehet állítani a letörölt képeket.

GetDataBack Fat32 nevű program kell hozzá.

Az tényleg furcsa, hogy ugyanart a nevet adja több képnek is. De nem lehet az, hogy másik könyvtárba tette a fényképező memóriakártyáján?

2009. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha dátum szerinti mappa elnevezésre van állítva a gép,akkor minden nap/0:00:00-tól 23:59:59-ig/ újra kezdi 01-től a számlálást.

Ilyenkor célszerű mappánként elmenteni a képeket,esetleg létrehozni saját mappákat,és oda gyűjteni a sorozatokat.

2009. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!