Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok tömöríteni?

Hogy tudok tömöríteni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés hely van már a gépemen,gondoltam régi képeket,zenéket tömörítenék,de hülye vagyok hozzá...:-/ Hogy csináljam?
2009. máj. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A képeken és zenéken (JPG GIF és hasonlók és MP3 zenék)nem sokat lehet tömöríteni mivel ezek már alapból tömörített formában vannak.

Ki lehetne írni például DVD-re és akkor lenne több helyed.

2009. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pl. a képeket csak egyesével tudom kicsinyíteni? Elég nagy felbontásúak,úgyis lehetne megspórolni helyet ha azokat kisebb méretűre venném vagy nem?
2009. máj. 11. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

vegyél egy nagy vinyót

elég olcsóak manapság már a sok száz gigásak is (12-15k-ért mér 5-600 gigát is kapsz)


megoldás lehet továbbá, ha windows xp-d van, a m appák tulajdonságainál beállítani, hogy tömörítse azokat, így is lehet nyerni némi hlyet


jpg gif, mp3-mat azonban nem fogja neked összetömörítani mégjobban semmi

2009. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kisebb felbontásúnak megcsinálod őket akkor valóban kevesebb helyet is fog foglalni.
2009. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azert megprobalni meg lehet... probalj valami tomoritoprogramot winrar, winzip, zipgenius, vagy siman total commanderrel, de mar az ujabb windowsok is tudnak tomoriteni (intezo, jobb gomb, "uj tomoritett mappa" es abba pakolod a cuccot... csak nezd meg valoban kisebb lett-e mert ha tomoritett dolgokat (pl jpeg) tomoritenel lehet hogy megno a merete)
2009. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy csak most,de köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!