Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canons EOS 7D-hez milyen...

Canons EOS 7D-hez milyen macro objektívet ajánlotok? Esetleg valamilyen tankönyvet, hogy tudjam kezelni? Most kaptam azt sem tudom hogy kezdjek bele. Intelligens automatán fotózni meg leég az arcom.

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhú!


Megkaptad a legjobb APS-C szenzorú gépet, aminek a kezelése az új AF rendszernek hála a lehető legbonyolultabb. Ne csüggedj, lehet a dologból valami, de ez jóval komplikáltabb, mint hogy itt el lehetne mondani. Javaslom Canonos ismerős felkeresését, aki kb. két óra alatt el tudja mondani az alapokat. Ha pesti vagy, ebben én is tudok segíteni, de vagy január második felében, vagy negyedikén. Addig is olvasd a használati útmutatót derekasan, nagyon sok minden érthetően benne van abban is. Az alapfogalmak megismeréséhez javaslom a pixinfo.hu és a fotozz.hu portálok cikkgyűjteményeit.


Makro objektívnek vagy a 100 f2.8L IS USM macro, vagy a 100 f2.8 USM macro javallott. Az előbbi jóval drágább, de szerintem nagyon jó, messze nem csak makróra.

2011. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,olvasom,már sok minden megy.De nem tudom kihasználni,nincs fotós ismerősöm,budapesti vagyok :)

Te fotós vagy?

2011. dec. 28. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg még igen, gyakorlatilag fél éve már nem dolgozom. Szakdolgozat mellett sok volt.

Ha írsz mailt, elküldöm az utolsó pár munkámat.

2011. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!