Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amazonról rendelve a Kindle 3...

Amazonról rendelve a Kindle 3 – Új néven Kindle Keyboard mennyire jön ki árban jelenleg?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy korábban nem kellett vámot fizetni,vagy ilyesmi,az érdekelne,hogy ha pl. ma rendelnék az össz.-vissz. mennyi lenne?
2012. jan. 25. 13:59
1 2
 1/11 asmosys válasza:

Amazon árak:

189 az olvasó + 60 dollár a szállítás, vám, kezelési költség.

2012. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

én 139-nek láttam a készüléket ,de az egyéb költség gondolom azért ugyanannyi

2012. jan. 26. 14:12
 3/11 asmosys válasza:

Az akkor annyi ha amerikai címre küldik.

EU-ba drágább.

Belépsz az Amazonra, elindítod a vásárlást akkor adja az árakat. Végén visszaléphetsz, törlöd és kész.

Kindle 4-et kb 165-ér küldik. Egyébként az Ebay olcsóbb.

Én Touch-ot vettem 32e Ft-ért. /142 dollár volt akkor/

2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ ismét :)

e bay-ről vetted annyiért ? és az új?

nem tudod véletlenül Németországban kapható-e ?

2012. jan. 26. 19:11
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsi,még annyit az ebay hogy működik,ott mennyik az egyéb költségek?
2012. jan. 26. 19:25
 6/11 asmosys válasza:

Németeknél nem néztem de az a tapasztalat hogy olcsóbb Amerikából rendelni. Kb azokat az árakat látom USD-ben mint EUR-ban. Ami azért nem mindegy.

Ebay-en csak a vételár és szállítási költség van. Ezt látod előre, de keresgélni kell, mert van aki nem is szállít ide. Van ahol a vételár tartalmazza a postát de akkor jelöli hogy free shipping.

Amit én vettem vadonatúj, bontatlan gyári csomagolásban volt. Neten végig követhető a csomag útja. Csütörtökön rendeltem, kedden vettem át.

Most ez a Touch 106 + 47 szállítással kapható. Ha keresgélsz lehet hogy van jobb áron is.

Szerintem sokkal jobb mint a keyboardos. 4GB tárhely ami több ezer könyv. 6-8 hétig bírja az aksi.

Zene és hangos könyv wifivel emailen keresztül töltöm fel a könyveket.


találtam egy linket pl ez nem rossz ajánlat:

Touch: 112,27

Garancia: 12

posta: 29,95 de ez nem 3-4 nap hanem pár hét. +10 dodo és hamar megjön.


[link]


Max egy tokot kell még hozzá rendelni. Kínaiak 1500Ft-ért küldik

2012. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi,nagyon rendes vagy :)

nem akarnálak nagyon lefárasztani az állandó kérdéseimmel,de

még azt megmondanád ,hogy miért jobb a touch,vagy mivel rosszabb a keyboard?

és az ebayen vásárolt termékek reklámosak,vagy reklámmentesek (az amazonon a reklámos olcsobb,ha jól tudom)?

2012. jan. 27. 11:49
 8/11 asmosys válasza:

Gyakorlatilag csak a méret miatt. Kisebb, mert eltűnt a komplett billentyűzet. Zsebben /jobban / elfér. Amúgy sem jellemző hogy használat közben sokat pötyög rajta az ember. Meg szerintem szebb, de ez szubjektív vélemény. :)

A reklámos olcsóbb de lehet kapni olyat is amiben nincs. Ezek az árak mint reklámos verziók.

Egyébként az Amazon olyat küld amiben nincs, hisz az ajánlatok USA piacra érvényesek. Viszont drágább.

Maga a reklám meg nem zavaró. Főmenüben van egy kis alsó banner, illetve ha ki van kapcsolva a képernyővédő is egy hirdetés. Ennyi. Némelyik pofásabb mit az eredeti screesaver. :)

Ha lejár a hirdetés akkor bedobja az eredeti képernyővédőt és egy kis felirat jelzi hogy wifin töltsd le az új reklámokat. Ha nem teszed, nem kell. :))

Használat közben nyoma sincs. Ha gondolod dobok fel képet hogy lásd milyen.

2012. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

és mivel ezek wifisek,lehet böngészni a neten,olvasgatásra gondolok,természetesen,a billentyűssel nem könnyebb az írás bevitel? a tiédnél,hogy kell ezt elképzelni?

a wifi egyébként jól működik? jobban megéri szerinted a 3g-s,vagy csak felesleges plussz kiadás (úgy értem,hogy a wifi is elég? )? ha nem nagy gond,megnézném a képet :) köszi

2012. jan. 27. 12:26
 10/11 A kérdező kommentje:

még valami eszembe jutott

azokat az ebookokat is tudja olvasni,amiket net-ről lehet leszedni (pl torrent oldalakról),skennelt vagy ilyesmi (nem is tudom pontosan :S ) ?

2012. jan. 27. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!