Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Epson sx 125 nyomtatóban...

Kr11va kérdése:

Epson sx 125 nyomtatóban hogyan kell patront cserélni?

Figyelt kérdés
kifogyott a patronom és sürgősen kiakarom cserélni mert szükségem van rá, de nem tudom hogyan kell kicserélni.mikor megkaptam nagy nehezen rájöttem.elvileg elkéne tolni az egész patronos részt hogy egyesével kitudjam szedni de msot ezt valahogy nem engedi hogy eltoljam. a használati útmutatót valahova eltűntettem és nem találom és smot valahogy a google se akar a barátom lenni.előre is köszönöm a segítséget
2012. jan. 25. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ajtót és nyomd meg a folytatás gombot. Ha nem igazítja be normálisan, akkor kapcsold ki és ismételd meg. Tényleg nagyon szar a cucc, 10 esetből kétszer áll be úgy, hogy hagyja magát mozgatni is, próbálkozz. Ha semmiképp nem megy, feszítsd meg nagy erővel, hogy kijöjjön az a patron, ami félig kilóg. Ne aggódj, bírja, ha mégse, nem vesztettél sokat. :D Én is megbántam, hogy ilyet vettem.
2012. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ebben csak az a gáz hogy kb 3 hónapos a nyomtató de ha tudom nem veszek ilyet.köszönöm :):):)
2012. jan. 25. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, én 2 hónapja vettem, azóta már sokszor volt gond vele (a céges kiképzést nem bírja... :D).
2012. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!