Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy lithium-os akkumulátornak...

Egy lithium-os akkumulátornak egy laptop esetében hány órát kell kibírnia ideális esetben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Így kérdezni?

1. Laptopok vannak hozzá képest kis teljesítményű akkuval, és vannak jóval nagyobb teljesítményűvel "megáldottak" .

A kettő között simán lehet kétszeres üzemidő.

Ez az alap.

2. Használat: ugyanaz a laptop csendes netezéssel mondjuk 3 óra, ugyanaz játékkal "kergetve", filmet nézve, közben WiFivel torrenttel töltve 1,5 óra..

Ideális eset nincs, használati mód van...

2012. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor hallottam, hogy ha hálózatról üzemelem a gépet, akkor az akkumulátort ajánlott kivenni, mert ellenkező esetben csökken az üzemidő mennyisége. Én eddig soha nem vettem ki az akut és 100%-os töltöttség mellett kb. 1 óra 40 percet bír az akkumulátor. Ezek szerint, akkor már kevesebb üzemidőt bír csak az akku?
2012. jan. 26. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

B+! Még mindig nem árulod el a laptop típusát és a használat módját!!!

Nehéz felfogni, hogy erre max. Uri Geller tudna válaszolni!

Amilyen az INPUT, olyan az OUTPUT!

2012. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a "kedves" választ! :@ Remélem tisztában vagy azzal, hogy nem mindenki "kocka". Amúgy a laptop típusa Fujitsu Siemens és főképp internetezésre, gépelésre használom a gépet.
2012. jan. 26. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:

A laptop márkáját leírtad de a pontos típusát melyből a hardver, teljesítmény illetve az akkumulátor információi derülnének ki azt nem.


Én a laptopot hálózatról használom általában akkumulátor nélkül. Persze havonta 1-2-szer néha többször lemerítem és feltöltöm az akkumulátort. Az én gépem kb 2-2,5 órát megy el vele, használattól függően.

2012. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egy kicsivel okosabb lettem.
2012. jan. 26. 22:58
 7/10 rebeka1 válasza:
kur*a any*d
2012. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Sok büdös b.unkó kocka g.ci. Még elvernétek szegény kérdezőt mert nem írta le a laptop típusát. Mint a hiénák a döghúst, úgy várják ezek a kockák a laptop pontos paramétereit. :D
2012. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az igaz, hogy tényleg nem segített minket hozzá a pontos válaszoláshoz :D

Az, hogy mennyit bír egy laptop, főként az aksi típusától, és a használat módjától függ. Az 1 óra 40 perc nekem kevésnek tűnik, de a Fujitsuról nem sok jót hallottam eddig. Jó lenne, ha leírnád még az aksi típusát, meg a laptop típusát, márkán belül.

2012. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hoktar válasza:
Használattól függően 1-3 óra általában. Nagyban befolyásolja, hogy használsz-e WiFi-t, ha igen, akkor "mennyire jó a vétel" (minél gyengébb a jelerősség, annál jobban szívja az aksit. Nagyban befolyásolja még a használati időt, hogy a kijelzőt mekkora fényerősséggel használod. Azt pedig jól hallottad, hogy az állandó töltés kinyírja az akkumulátort, azaz csökkenti a készenléti idejét. Célszerű ilyenkor kivenni az akkumulátort és hálózati töltőről használni a laptopot (Ha a készülék ezt lehetővé teszi. az enyém például nem, ezért cserébe van egy 20perces döglött aksim :-( )
2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!