Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » FONTOS! Valaki tud modani...

Magasszikiugrómókus kérdése:

FONTOS! Valaki tud modani olyan oldalt ami foglalozik e-bayos rendelésekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne nekem ez. valaki tud mondani egy olyan oldalt ami e-bayról való rendeléssel foglalkozik??????

2012. febr. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj paypalt és ebayes profilt és te is rendelhetsz.

Vagy tedd azt amit én, megkértem egyik ismerősömet (aki rendelkezik paypal-el és ebayes profillal), hogy rendeljen nekem, én az árát nekiadom a többit elintézi.

2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a bay h nekem nem engedik h csináljak paypalt. és nincs olyan ismerősöm akinek lenne olyan :((((( pedig annyira szeretnék már végre onnan rendelni
2012. febr. 23. 21:30
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg van valaki aki lenne olyan kedves és rendelne nekem?? esküszöm h kifizetem. örök hálám üldözné azt aki segítene nekeeem.
2012. febr. 23. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Így nem könnyű, legalább mond meg az ország melyik részében vagy, mert ugye valahogy hozzád is el kell juttatni, vagy hátha van a közeledben aki szívesen megtenné.
2012. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyöngyös és jászberény között. Jászárokszállás.. aki közelben lenne és van paypal-ja az kérem segítseeen
2012. febr. 23. 22:24
 6/8 A kérdező kommentje:
aki tényleg tud segíteni az írjon már nekem ide: cukipofa02@gmail.com aki segítene annak nagyon megköszönném
2012. febr. 23. 22:29
 7/8 A kérdező kommentje:
esetleg aki pesten lakik avval megtudnám oldani a találkozót mert egy bizonyos napon felmek
2012. febr. 23. 22:49
 8/8 anonim válasza:

[link]

[link]


Ezek a legjobbak, de paypal-t bárki csinálhat:

[link]


Ez egy hasznos oldal, bátraké a szerencse

2012. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!