Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gitárokhoz tartozó erősítőfe...

A gitárokhoz tartozó erősítőfejek ill. ládák miylen kapcsolatban állnak egymással?

Figyelt kérdés

Basszusgitáros vagyok, és szeretnék majd venni egy nagy teljesítményű basszusládát és fejet Marshall MB szériából.

Van 600 meg 1200 wattos láda is, de a fejnek nem szükséges ugyanennyi wattosnak lennie nemde? Láttam hirdetést, ahol egy 450 w-s fej volt egy elvileg 600 w-s ládán, de a ládára 1200 w volt ráírva, de az a típus csak 600 wattos, ezt sem igazán értem.

Valaki hozzáértő kérem magyarázza ezeket el nekem.


2012. márc. 10. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A hangfal legyen legalább másfélszeres teljesítményű mint az erősítő és nem lesz gondod vele.
2012. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy 450 w-s fej-re rátudok csatlakoztatni egy 1200 w-s ládát, úgy, hogy nem lesz baja és jól szóljon?
2012. márc. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!