Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a biztonsági kamera felvett...

Ha a biztonsági kamera felvette, hogy ellopták mondjuk a biciklimet egy bolt elöl vagy valahonnan, és a felvételen tisztán látszik a tettes, akkor az felhasználható-e bizonyítékként a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg fel. Gyakorlatilag csak a rendőrség kérheti ki ezeket a felvételeket a nyomozáshoz, ha feljelentést teszel, de még egy autóért sem teszik meg, nemhogy egy bicikliért. Ha a kamera tulajdonosával le tudod zsírozni, nézd meg a felvételt és marad az önbíráskodás. A rendőrség a füle botját sem fogja mozdítani, bármit is viszel nekik. Sok szerencsét a megtaláláshoz!
2012. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendőrségen feljelentést teszel, jelzed, hogy van felvétel, ki fogják kérni és felhasználják a nyomozás során. Azonben CSAK felvétel alapján nem ítélik el, kellenek tanuk, vagy a lopott tárgy, hasonló. Beszélj esetleg a kamera tulajdonosával, hogy ne törölje addig az anyagot, mert több nap, amíg hivatalos úton eljutnak idáig.
2012. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják kikérni, tapasztalat.
2012. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk több autót törtek fel, mindig kikérték a szemközti társasház kamerájának felvételeit.
2012. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyetem elől lopták el a biciklimet, 2 kamera nézte közvetlenül, az egyetem biztonsági szolgálatánál volt a felvétel 72 óráig. Nekik is szóltam az esetről és a rendőrségnek is a felvételről. Nem kérték ki. Az feljelentést felvevő kiscsaj konkrétan megmondta, hogy nem fogják keresni, menjek, vegyek vagy LOPJAK másikat...
2012. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az szép...
2012. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, de akkor miért van a kamera?? én ezt nem értem! akkor semmi értelme nincs a kamerának...
2012. ápr. 22. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Saját használatra. Ha a bolttal van valami, akkor a tulaj megnézi.
2012. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
... Durva milyen az igazságszolgáltatás....
2012. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minden esetre próbáld meg elkérni vagy lemásoltatni a kamera felvételét és bemenni a rendőrségre..Vagy a rendőrséget kérdezd meg hogy ilyen esetnél mit kell tenni..
2013. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!