Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Digi tv-nél pár napja...

A Digi tv-nél pár napja érkezett szoftverfrissítés. (1.15-ös verzió. ) Az mitől van, hogy a csatorna áthelyezésnél a programhely szám is áthelyeződik a csatorna nevével együtt és keresésnél pedig a sorrend alapra áll vissza?

Figyelt kérdés
És várható-e esetleg, hogy egy újabb frissítéssel kijavítják ezt a problémát, mert eléggé zavaró?

2012. máj. 9. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Ez a problema nekem is felmerult. Probaltam volna visza tenni a regi softot de nemtudom. Ja es meg valami! Nekem mostmar csak az Intelsat -os satelit jon be, a masik 2 nem. Szoval hianyzik a Discovery CE(hun) Meg meg par jo, hasznos-erdekes csatorna! Valaki segitsen ha tud!
2012. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meg úgy működik most hogy ha új csatorna van akkor kiír egy üzenetet a dekóder hogy csatorna lista megváltozott nyomjon OK-t és ha át volt rendezve a csatorna lista akkor visszarendeződik az alapállásba
2012. máj. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!